اپل، امنیت

کسپرسکی برای مک : فراتر از یک آنتی ویروس

کسپرسکی برای مک : فراتر از یک آنتی ویروس

کسپرسکی برای مک :  فراتر از یک آنتی ویروس

انتی ویروس برای مک

سیستم عامل مک امن تر از ویندوز طراحی و در نظر گرفته شده است و به همین دلیل نرم افزارهای مخرب شانس کمتری برای دستیابی به این سیستم عامل دارند. متاسفانه بسیاری از کاربران بر این باورند که نیاز به هیچ گونه حفاظتی ندارند . آنها به طور کامل در اشتباه هستند. تروجان ها تنها تهدیدات آنلاین برای سیستم عاملشان نیستند.

برای مثال، فیشینگ برای تمامی کاربران با سیستم عامل های متفاوت خطرساز می باشند. امروزه صفحات فیشینگ به صورت کاملا حرفه ای – درست مانند صفحات واقعی- طراحی می شوند.بسیاری از مردم نمی توانند تفاوت میان صفحات واقعی و صفحات جعلی را تشخیص بدهند. شما می توانید مهارت خود را در این زمینه تست نمایید. علاوه بر این مجرمان اینترنتی می دانند که چگونه کاربران را از طریق پنهان کردن لینک های فیشینگ پشت تصاویر قابل کلیک و یا ساختن لینک هایی که آنها را به url های متفاوتی هدایت می کند ، فریب داده و به سرعت اطلاعات بانکی، اکانت شبکه های اجتماعی و سایر اطلاعات آنها را سرقت کنند.

آنتی فیشینگ

داشتن یک سیستم عامل امن شما را از چنین تهدیدهایی دور نگه میدارد.داشتن یک آنتی ویروس ساده کافی نیست. امروزه خوشبختانه راه حل های جامع امنیتی وجود دارد که می تواند این مشکلات را حل نماید.به عنوان مثال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای سیستم عامل مک می تواند بررسی کند که آیا شما به یک سایت قانونی یا به یک صفحه فیشینگ وصل شده اید.

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2017

خرید کسپرسکی اینترنت سکیوریتی از بنیان سافت

 

همچنین کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای سیستم عامل مک از پرداخت های مالی شما نیز محافظت می نماید. هنگامی که صفحه اینترنت بانک خود را باز می کنید این آنتی ویروس با داشتن راه حل های امنیتی و لایه های حفاظتی متعدد پول ها و پرداخت شما را امن نگه می دارد.

این آنتی ویروس دارای ویژگی های کاربردی دیگری نیز می باشد که برای موقعیت های متفاوت در نظر گرفته شده است. برای مثال پدر و مادر می توانند با استفاده از ویژگی  کنترل والدین   میزان زمانی را که فرزندانشان در محیط اینترنت می گذرانند را کنترل و محدود نمایند. همچنین می توانند انتخاب کنند که فرزندانشان چه صفحاتی را می توانند مشاهده کرده و چه صفحاتی را نمی توانند.

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای سیستم عامل مک دارای ویژگی های کاملی است که می تواند از سیستم عامل مک شما در برابر انواع نرم افزارهای مخرب محافظت نماید. اگر چه امروزه بسیاری از گونه های بدافزاری که برای ویندوز وجود دارد برای سیستم عامل مک خطرساز نیست اما آنها وجود داشته و متاسفانه به صورت فزاینده ای در حال افزایش هستند.

کسپرسکی توتال سکیوریتی 2017

کسپرسکی توتال سکیوریتی ۲۰۱۷

خرید کسپرسکی توتال سکیوریتی از بنیان سافت

کسپرسکی برای مک :  فراتر از یک آنتی ویروس

 

امن باشید…

امنیت مک

منبع:

Kaspersky for Mac: More than just antivirus

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *