آموزش نصب آنتی ویروس دکتر وب (Dr.Web Anti-virus)

bonyan 1398/05/14
آموزش نصب آنتی ویروس دکتر وب (Dr.Web Anti-virus)

فایل نصب را دانلود کنید.

فایل نصب را اجرا کنید پنجره Dr.Web Anti-virus Installation Wizard ظاهر می شود.

اگر برنامه آنتی ویروس در حال حاضر بر روی این رایانه نصب شده است ، Wizard تلاش خواهد کرد تا آن را حذف کند. اگر این کار را انجام ندهد ، مجبور خواهید شد که خود نرم افزار آنتی ویروس مورد استفاده (از جمله نسخه های دیگر Dr.Web) را حذف کنید.

توافقنامه استفاده از لایسنس را بخوانید تیک چک باکس گزینه I accept the terms of the License agreement را بزنید و روی Next کلیک کنید.

در پنجره بعدی ، مسیر کامل کلید رمزگذاری عمومی (drwcsd.pub) را که در رایانه قرار دارد ، مشاهده خواهید کرد. برای ادامه نصب ، روی Next کلیک کنید.

در صورت لزوم می توانید تنظیمات اتصال سرور را تغییر دهید. برای باز کردن پنجره تنظیمات اتصال ، روی Connection settings کلیک کنید.

توصیه می کنیم بدون مشاوره با مدیر شبکه آنتی ویروس خود ، هیچ تغییری در این تنظیمات ایجاد نکنید.

از شما خواسته می شود از خدمات Dr.Web Cloud استفاده کنید تا آنتی ویروس بتواند اطلاعات تهدید به روز را از سرورهای Doctor Web در زمان واقعی دریافت کند. گزینه مناسب را انتخاب کرده و روی Next کلیک کنید.

از شما خواسته می شود برای محافظت از رایانه در برابر دسترسی غیرمجاز و جلوگیری از بیرون آمدن اطلاعات حساس بر روی شبکه ، فایروال Dr.Web را نصب کنید. اگر می خواهید فایروال Dr.Web را نصب کنید ، کادر مربوطه را علامت بزنید. برای ادامه بر روی Next کلیک کنید.

پنجره ای به شما اطلاع می دهد که Wizard آماده نصب Dr.Web است. برای شروع نصب با تنظیمات پیش فرض ، روی Install کلیک کنید.

برای انتخاب قطعات جداگانه برای نصب و مشخص کردن مسیر نصب و گزینه های پیشرفته ، روی Installation settings کلیک کنید.

اگر در مرحله قبل روی دکمه Install کلیک کرده اید ، به مرحله 11 بروید. در غیر این صورت ، پس از کلیک بر روی تنظیمات Installation settings ، پنجره تنظیمات Installation settings باز می شود.

در برگه کامپوننت ها لیست اجزای آنتی ویروس Dr.Web را مشاهده می کنید که برای نصب در دسترس هستند. تیک چک باکس کنار مؤلفه هایی را که می خواهید روی رایانه خود نصب کنید بزنید.

در پنجره Installation directory path می توانید پوشه ای را که می خواهید نرم افزار آنتی ویروس را نصب کنید مشخص کنید. دایرکتوری نصب پیش فرض Dr.Web است که در پرونده های Program روی دیسک سیستم قرار دارد.

روی Next کلیک کنید.

در پنجره Advanced options از شما سؤال خواهد شد که آیا می خواهید میانبرهای فهرست را انتخاب کنید و میانبرهای منو را برای راه اندازی Dr.Web شروع کنید.

برای ذخیره تغییرات ، روی OK کلیک کنید.

نصب آنتی ویروس Dr.Web آغاز خواهد شد.

پس از اتمام نصب ، Wizard از شما خواسته می شود کامپیوتر خود را Restart کنید.

لطفا برای اطمینان از اورجینال بودن لایسنس و دریافت پشتیبانی پاسخگو محصولات دکتر وب را از طریق فروشگاه اینترنتی بنیان سافت خریداری نمایید.

منبع : دکتر وب

اگر این مقاله برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با دیگران به اشتراک بگذارید.