کسپرسکی 2017 ارایه شد

سرانجام زمان انتشار نسخه 2017 محصولات امنیتی کسپرسکی از راه رسید:
Kaspersky 2017 شروع هیجان‌انگیزی را برای فصل جدید رقم زده، محصولی که در آزمون‌های مختلف قدرت امنیتی بالای خود را به رخ کشیده است. آنتی ویروس کسپرسکی 2017 به شما کمک می کند تا در برابر هرگونه ویروس، تهدید و هرزنامه ها محافظت شوید و علاوه بر آن در مورد وب سایت های خطرناک به شما هشدار می دهد.

محافظت از دستگاه ها در برابر تهدیدات مدرن

هر روزه هزاران عامل بدافزاری جدید به‌وسیله مهاجمان سایبری در اینترنت منتشر می‌شود. از این رو سرویس ابری کسپرسکی دیوار دفاعی شما را برابر بدافزارها و تهدیدات سایبری پیوسته محکم و سرپا نگه می‌دارد.

تضمین امنیت رایانه شخصی، مک و آندروید

از هر ترکیبی از دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز، مک یا اندروید محافظت کنید و بدون دغدغه از هر دستگاه الکترونیکی خود در محیط اینترنت استفاده نمایید.

افزایش امنیت برای خرید آنلاین و بانکداری

دفع حملات فیشینگ به‌صورت خودکار، جلوگیری از جاسوسی مهاجمان از طریق وبکم دستگاه شما با فناوری Webcam Protection، جلوگیری از شناسایی عادات و علایق شما در اینترنت و حفظ امنیت اطلاعات شخصی

دفاع از حریم خصوصی و اطلاعات شخصی

هرگاه از سیستم‌های ویندوزی یا کامپیوترهای مک برای انجام عملیات بانکی، خرید یا پرداخت اینترنتی استفاده کنید، فناوری پیشرفته Safe Money کسپرسکی امنیت درگاه‌های آنلاین را بررسی می‌کند تا فریب سایت‌های آلوده را نخورید.

پک حفاظتی ای ست برای چندین دستگاه

 بسته ای بی نظیر از محصولات امنیتی شرکت ESET جهت محافظت از ویندوز، مک، گوشی هوشمند و تبلت شما بوده که به شما امکان می دهد لایسنس خریداری شده را به انتخاب خود بر روی هر یک از دستگاه های مورد نظر اکتیو نمایید. به عنوان مثال در یک خانواده امکان دارد چندین گوشی، تبلت، PC و کامپیوتر Mac وجود داشته باشد، در چنین شرایطی شما به جای خریداری چندین آنتی ویروس به صورت جداگانه، تنها کافیست یک آنتی ویروس خریداری کنید.

به راحتی امنیت خود را مدیریت کنید

برنامه حفاظتی را بین 3 الی 10 دستگاه تقسیم کنید، چه این وسیله کامپیوتر و مک باشد، چه گوشی های هوشمند و تبلت. برای جایگزینی دستگاه خود با یک وسیله جدید چه کنیم؟ فقط لازم است لایسنس را به وسیله جدید انتقال دهید.

تضمین امنیت رایانه شخصی، مک و آندروید

از هر ترکیبی از دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز، مک یا اندروید محافظت کنید و بدون دغدغه از هر دستگاه الکترونیکی خود در محیط اینترنت استفاده نمایید.

افزایش امنیت برای خرید آنلاین و بانکداری

با آخرین فناوری آنتی ویروس، فایروال شخصی و ضد فیشینگ، هنگام ورود به اینترنت از طریق کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند از خود محافظت کنید.

ضد سرقت

با کنترل از راه دور از وسیله گم شده خود محافظت کنید. موقعیت آن را با  GPS پیگیری کنید، فیلم های ثبت شده از طریق دوربین آن را مشاهده کنید و یا به یابنده پیام ارسال کنید.

گواهی ها