کسپرسکی : همیشه در صدر

راهکارهای امنیتی متفاوتی برای محافظت از دسکتاپ و سیستم شما وجود دارد که عمواره با یکدیگر در حال رقابت هستند. د. اما کاربران چگونه می توانند انتخابی درست در این باره داشته باشند؟ در بسیاری از موارد تبلیغات نظر کاربران را به خود جلب می کند اما بدیهی است که انتخاب، سخت و تصمیم گیری در مورد آن دشوار است. در چنین مواردی می توان به کارشناسان اعتماد کرد زیرا دلایل آن ها مستند است و می توانند با دلیل و مدرک همه چیز را ثابت کنند. برای به حداقل رساندن خطرات و دور ماندن از تهدیدات، کاربران بایستی انتخاب خود را روی راهکارهای امنیتی محدود کنند که بر روی آن ها چندین آزمایش مستقل به طور همزمان انجام گرفته است

معیار 3 به بالا چیست؟

این معیار بر اساس آزمایشات انجام شده توسط بزرگترین و معتبرترین لابراتوارهای جهان محاسبه می شود. این لابراتوارها عبارتند از AV-Comparatives، AV-Test،SELabs، SELabs، Virus Bulletin، ICSA Labs و PC Security Labs.

هر محصول امنیتی سه رقم کلیدی دارد: تعداد تست های سالانه، جزء سه محصول برتربودن و تعداد دفعاتی که توانسته یک محصول اول باشد.

در سال 2017، فروشندگان معتبر آنتی ویروس هایی همانند Avast, AVG, Avira, BitDefender, ESET, F-Secure, G DATA, McAfee, Microsoft, Sophos, Symantec, Trend Micro, لابراتوار کسپرسکی و بسیاری دیگر جزء معیارهای 3 به بالا بودند

بالاترین امتیاز : 

این پنجمین بار است که کسپرسکی در پنج سال متوالی توانسته است بالاترین امتیاز را کسب کند و در صدر قرار بگیرد. محصولات کسپرسکی نه تنها بارها تست شده اند (86 دفعه) بلکه توانسته اند با کسب 91% امتیاز جزء سه محصول برتر باشد.

با استفاده از  تکنولوژی های پیشرفته در محصولات  کسپرسکی در زمینه ی امنیت اطلاعات، راهکارهای امنیتی ما توانسته است حفاظتی قابل اعتماد را برای دستگاه های کاربران مقابل جدیترین و پیچیده ترین تهدیدات ارائه دهد.

منبع : Kaspersky

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگویی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم