4 گجت عجیبی که شاید تا کنون در موردشان چیزی نشنیده اید

گجت های مختلفی در جهان وجود دارد که بسته به نیاز شما بسیار مفید می باشند. اما شرکت های بزرگ  گاه اشتباهاتی نیز می کنند … و گاهی اوقات به برخی از ابزارهای بسیار عجیب و غریب می رسند.

  • Pause

آیا تا به حال احساس کرده اید که گوشی شما استراحت شما را مختل کرده است ؟  جعبه pause  به عنوان یک وسیله خلاقانه برای سبک زندگی نوین طراحی و عرضه شد . این وسیله تمام سیگنال های wi-fi، تمام تماس های دریافتی و تمپیام های متنی و همچنین هر حادثه ای دیگر توسط  تلفن همراه را مسدود می کند. آنچه که شما برای آن پرداخت کرده اید، واقعا یک جعبه فلزی برای گوشی های هوشمند خود است. در حالی که بسیاری از مردم ظاهرا فکر می کنند که راه  ساده تر و ارزان تر استفاده از حالت سایلنت است. به همین دلیل این گجت چندان در بازار جا نیفتاد و مورد استقبال قرار نگرفت

  • Quitbit

اگر شما فرد سیگاری هستید که میخواهد سیگار را ترک کند، این همان گجتی است  است که ظاهرا به دنبال آن هستید. این اولین برنامه هوشمندانه و کاربردی است که به شما در کاهش و ترک سیگار کمک می کند. به نظرتان چگونه کار می کند ؟؟ آیا به شما شوک می دهد  ؟ جواب منفی است. این گجت فقط به شما می گوید که  شما تا کنون چند سیگار روشن کرده  اید. اساسا FitBit برای افراد سیگاری است.

  • Puppy Tweets

شما می خواهید بدانید که سگ شما هنگامی که شما مشغول کارید چه می کند ؟ پس بایستی از PuppyTweets استفاده کنید. این ابزار به شما این امکان را می دهد تا وقتی که سگ شما شروع به حرکت می کند، به شما اطلاعیه های توییتر ارسال می کند، این گجت بیش از 500 توییت از پیش نوشته شده با شناسایی آنچه که توله سگ شما ممکن است انجام دهد در خود ذخیره دارد  اما بدان معنی نیست که تمامی کارهای او را شامل شود. اگر سگ شما در حیاط شروع به عقب عقب رفتن کرد چه می شود؟ یا اگر دمپایی شما را جوید چه ؟

  • Denso vacuum cleaner shoes

    آیا این یک رویا نیست ؟ شما کفش های خود را پوشیده و در خانه یا آپارتمان خود در حال راه رفتن هستید ، در همین حال کفش های شما گرد و خاک موجود را جارو می کند. موتور تعبیه شده در این کفش مانند جارو برقی عمل می کند   و می تواند گرد و خاک را جمع آوری کند. ایده بسیار جذابی است ولی باید بدانید که موتور کوچک این کفش ها به نظر چه مقدار از گرد و خاک را می تواند در خود جای بدهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگویی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم