Avast از مشتریان Aircel محافظت می کند

بازگشت به وبلاگ

Avast از مشتریان Aircel محافظت می کند

در هفته گذشته در کنگره موبایل  آمریکا، ما همکاری جدیدی با  Aircel Limited انجام دادیم تا محصول Avast Mobile Security ما بتواند به  85 میلیون  مشترک هندی خدمات ارائه دهد. بیش از هفتاد و پنج درصد از کاربران تلفن همراه  در هند، جهت اتصال به اینترنت از گوشی های هوشمند خود استفاده می کنند؛ با توجه به این  که تهدیدات تلفن همراه در سطح جهانی در حال افزایش است، Aircel متوجه ضرورت حفاظت از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی مشتریان خود شد. آنها پس از بررسی به اوست رسیدند.

مدیر ارشد بازاریابی در Aircel، به ما گفت: “همکاری ما با Avast جدیدترین نمونه از تعهد ما به ارائه بالاترین استانداردهای راه حل های امنیتی داده ها برای مشتریان ارزشمند ما است.هند اولین بازار تلفن همراهی است که اکثر کاربران ، اطلاعات شخصی و  با ارزش خود را صرفا بر روی گوشی های هوشمند خود ذخیره می کنند. لازم است که این تلفن ها از حملات سایبری محافظت شود و عملکرد بهینه ای داشته باشد.

Avast Mobile Security به تازگی توانست نمرات بالایی در آزمون  مارک های امنیتی پیشرو در زمینه تلفن همراه به دست آورد.  ما یک ارائه کننده راهکارهای امنیتی تلفن همراه در سراسر جهان هستیم. ما با همه شبکه های  اصلی ایالات متحده همکاری کرده ایم تا راه حل های ایمنی را به اجرا درآوریم، مانند کمک به والدین جهت حفاظت کودکان خود  از cyberbullies .با توجه به نظرسنجی هایی که اخیرا انجام داده ایم در ایالات متحده  26 درصد از افراد 11 تا 14 ساله دسترسی به یک وب سایت یا برنامه ای دارند که دارای نرم افزارهای مخرب هستند و 70 درصد از گروه های سنی مشابه دسترسی به یک وب سایت یا برنامه ای دارند که شامل محتوای نامناسب است. علاوه بر این، 46٪ از افراد 3 تا 6 ساله به یک وب سایت یا برنامه دسترسی پیدا کرده اند که خشونت را نشان داده یا تبلیغ می کنند. کودکان دارای یک حس کنجکاوی طبیعی هستند و اغلب حتی  از والدینشان در زمینه تکنولوژی پیشرفته تر هستند، اما این بدان معنا نیست که بچه ها به لحاظ احساسی برای محتوایی که به آن دسترسی پیدا می کنند، آمادگی دارند. هدایت والدین بسیار مهم است.

ما از امنیت نسل جدید  محافظت کنیم Avast Mobile Security را به صورت رایگان نصب کنید و مزایای امنیت سایبری نسل بعدی را برای خود تجربه کنید.

منبع : https://blog.avast.com/avast-now-protects-aircel-mobile-customers

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ