آنتی ویروس اوست موبایل سکیوریتی پرو اکنون Avast Anti-Theft را نیز شامل می شود

صاحبان آندروید با داشتن آنتی ویروس Avast Mobile Security اکنون می توانند از کنترل از راه دور برای پیدا کردن تلفن های به سرقت رفته خود استفاده کنند. حتی یک عکس از دزد تلفن همراه خود را نیز داشته باشند.

در هر سال حداقل 2 میلیون تلفن هوشمند تنها در ایالات متحده به سرقت می رود. به این معنی که این احتمال وجود دارد که شما نیز با این معضل روبرو شوید. بنابراین بسیار حیاتی است که هر صاحب تلفن هوشمند راهکاری برای یافتن تلفن همراه خود به سرعت و به آسانی به دست آورد و بتواند محتوای گوشی را از گزند دزده شدن و یا سوء استفاده دور نگه دارد.

 گوشی خود را قفل کنید!

شما باید مطمئن باشید که هر کسی نمی تواند به مخاطبین شما، رسانه های اجتماعی شما، حساب بانکی شما و تصاویرتان دسترسی داشته باشد .شما می توانید اساسا از یک لپ تاپ و یا تلفن همراه دیگری برای قفل کردن گوشی دزدیده شده خود استفاده نمایید.  پس از قفل کردن با گذرواژه دیگر آن گوشی برای دزد بی ارزش می شود.

حتی می توانید زمانی که گوشی شما را گم کرده اید از راه دور صدا صدای آژیر را از طریق تلفن خود فعال کنید، بنابراین اگر خیلی از گوشی خود دور نشده اید، می توانید در عرض چند ثانیه آن را پیدا کنید.

اما اگر گوشی شما دزدیده شده  و صدای آژیر آن بلند شود دزدان سعی می کنند گوشی را خاموش کنند . انجام همین کار باعث می شود که صدای آژیر بلندتر شود و توجه افراد زیادی بدان جلب شود و در حالی که دزد سعی دارد تلفن  را باز کند و آن را ساکت نماید یک عکس از دزد گرفته میشود.

در این لحظه،  احتمالا دزد گوشی شما را در جایی رها می کندا کنون می توانید از GPS تلفن همراه برای پیدا کردن آن استفاده کنید. و حتی مکان خود را به صورت پیوسته بر روی یک نقشه پیگیری کنید، و برای سرنخ های بیشتر، حتی می توانید با تلفن خود  به صورت مخفیانه تماس بگیرید و به محیط اطراف گوش دهید. موسیقی، ترافیک، صدای اطراف  می تواند شما را به محل تلفن راهنمایی کند.

به رغم تمامی اقدامات فوق، گاهی اوقات امکان یافتن گوشی خود وجود ندارد. اما این بدان معنا نیست که شما باید از داده های خود جدا شوید. ویژگی ضد سرقت به شما اجازه می دهد تا از راه دور تمام داده های خود را پاک کنید، لیست تماس ، اس ام اس / MMS، تاریخچه مرورگر، برنامه ها و حساب های ایمیل خود را حذف کنید (و همه را از طریق پورتال اوست دریافت نمایید)

 

تفاوت بین Avast Anti-Theft جدید و نسخه های قبلی چیست؟

Avast Anti-Theft، که قبلا یک برنامه مستقل رایگان بود، در حال حاضر یکی از ویژگی های موجود در Avast Mobile Security Pro است که برای هر دستگاه Android در Google Play در دسترس است. در صورت استفاده از نسخه قدیمی Avast Anti-Theft ، این نسخه مستقل دیگر نمی تواند  اشکالات را رفع کند و یا به روز رسانی های امنیتی را دریافت کند.، بنابراین بهتر است از فرصت استفاده کنید تا خودتان ارتقا دهید.با اضافه کردن این ویژگی به مجموعه امنیت تلفن همراه نه تنها  ارزش Avast Mobile Security Pro را افزایش یافته است بلکه همچنین راه را برای ارتقاء قابلیت ها و عملکرد فراهم کرده است.

 

این بدان معنی است که هر کاربر حرفه ای می تواند با استفاده از این محصول :

-هنگامی که PIN ورودی اشتباه وارد می شود، یک عکس از یک دزد بگیرد

-هنگامی که سیم کارت تغییر می کند، دستگاه قفل شود

-اطراف تلفن خود را، مخفیانه، در هر زمان ضبط کنید

منبع : https://blog.avast.com/avast-mobile-security-pro-now-includes-avast-anti-theft

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
پاسخگویی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم