Avast Passwords : حفاظت از رمزهای عبور شما

اگر هنوز با اثرات ویرانگر هک شدن روبرو نشده اید بسیار خوش شانس هستید. و از آنجا که شانس اغلب همیشگی نیست اجازه دهید  سال 2018 را برای شما با امنیت شخصی همراه سازیم. تمام حملات سایبری ذکر شده (و بیشتر!) تهدیداتی بسیار واقعی برای هر فردی است که بیشتر وقت خود را در اینترنت می گذراند. اولین قدم ساده و قدرتمند نگاهی دقیق به کلمات عبور شما است. مرحله دوم بررسی این واقعیت است که احتمالا زمان تغییر آنها است.

شما برای تمام حساب های آنلاین خود نیاز به رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد دارید. اگر گذرواژههای شما پیچیده نیستند  پس منتظر باشید که هکرها آنها را حدس بزنند. و اگر از رمز عبورهای ساده  برای حساب کاربری شرکت خود  استفاده می کنید، بدانید که شرکت را به خطر انداخته اید.

می توانید با استفاده از Avast Passwords خطرات هک شدن را به صفر برسانید.

اول، شما باید Avast Passwords را فعال کنید و آن را به مرورگر خود نصب کنید. سپس آیکون کلیدی Avast Passwords را در نوار منوی خود خواهید دید که به شرح زیر است: Avast-password-icon.png .از حالا به بعد Avast Passwords رمز های عبور شما را هنگام استفاده از آنها یاد می گیرد، آنها را به صورت  ایمن ذخیره می کند و دفعه بعد  فرم آن را به صورت خودکار پر می کند. اگر رمزهای عبور خود را در مرورگر ذخیره کرده اید، می توانید به راحتی آن ها را به اسلایدهای Avast وارد کنید.

اگر می خواهید Avast Passwords رمزهای عبور ضعیف شما را  به رمز های عبوری قوی تبدیل کنید کافی است  فقط این مراحل را دنبال کنید.

1 – به وبسایتی بروید که میخواهید رمز عبور قوی برایش ایجاد کنید و وارد شوید

2 – به تنظیمات یا مدیریت حساب بروید و روی Change Password کلیک کنید

3 – روی آیکون key در منو مرورگر کلیک کنید.

4 – روی “ایجاد یک رمز عبور قوی” کلیک کنید، سپس رمز جدید را در قسمت “رمز جدید” در صفحه تغییر رمز عبور وب سایت کپی کنید و آن را ذخیره کنید.

این گذرواژه جدید در حال حاضر در وب سایت و همچنین در Avast Passwords ذخیره می شود . دفعه بعد که وارد میشوید نیاز نیست آن را به خاطر داشته باشید.

هنگامی که Avast Passwords را در رایانه خود نصب می کنید می توانید از آن در تمام دستگاه های خود استفاده کنید. کافی است مراحل زیر را دنبال کنید

  • Avast Passwords را در رایانه خود تنظیم کنید.
  • برنامه Avast Passwords را بر روی دستگاه های iOS یا Android خود دانلود کنید.
  • بر روی کامپیوتر خود Avast Antivirus را باز کنید و  تنظیمات> گذرواژهها> همگام سازی> فعال را انجام دهید. از شما خواسته خواهد شد که به حساب خود Avast وارد شوید.
  • مرحله 3 را در برنامه های رمز گذار Avast در دستگاه های دیگر خود تکرار کنید و همگام سازی را روشن کنید. با استفاده از همان حساب Avast که در رایانه خود استفاده می کنید، به برنامه وارد شوید.
  • به رایانه بازگردید و دستگاههای خود را برای همگام سازی تأیید کنید.

اکنون نگران نباشید که گذرواژههای شما ممکن است هک شوند. شما مطمئن باشید که  آنها غیر قابل تشخیص هستند، و Avast رمز عبور آنها را برای شما به یاد خواهد داشت. برای امنیت بیشتر، شما می توانید رمز عبور اصلی را تنظیم کنید تا به عنوان کلید رمز عبور تمام رمزهای عبور شما عمل کند.

آیا می خواهید بیشتر حفاظت شوید؟
می توانید Avast Passwords خود را به Passwords Premium ارتقا دهید که به شما امکان می دهد  به حساب های آنلاین خود دسترسی پیدا کنید. به علاوه شما Password Guardian را دریافت خواهید کرد که به اسکن و شناسایی کلمات عبور ضعیف که باید تغییر کند می پردازد.. همچنین به طور فعال و شبانه روزی اینترنت را نظارت می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگویی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم