Avira Scout : مرورگری برای حفظ امنیت و حریم شخصی شما در محیط آنلاین

Avira Scout برای عموم مردم راه اندازی و ارائه شده است. ترکیبی از تخصص های امنیتی و Chromium code است که به صورت مرورگر رایگانی به کاربران ارائه می شود. این مرورگر با ایجاد لایه های چندگانه امنیتی و حفظ حریم خصوصی کاربر باعث کاهش خطرات ناشی از نرم افزارهای مخرب، باج افزارها و … می شود.

Daniel Popa مدیر محصولات کمپانی اویرا معتقد است :

ما در این کمپانی دست به دست هم داده ایم تا بتوانیم با ایجاد بهترین سطح امنیتی و حفظ حریم خصوصی افراد ، تجربه کاربری آنلاین امن تر ی را فراهم نماید.

مرورگرها، خط اول دفاع در برابر تهدیدات آنلاین هستند. آنها هر روزه با هزاران صفحه تبلیغاتی ، و ویدجت های شبکه های اجتماعی مواجه می شوند. این ویدجت ها مانند دکمه ” لایک” در فیس بوک، اگر توسط کاربر دیده شوند گزارش می دهند حتی اگر هرگز بر روی آن کلیک نشود. از زمان راه اندازی و ارائه Avira Scout در مجموع 3.5 میلیون صفحه trackers  برای 1.5 میلیون کاربر مسدود گردید.

Kirill Krechetnikov مدیر توسعه مرورگر کمپانی اویرا می گوید :

Trackers پرتره ای از زندگی آنلاین شما فراهم می آورند که می توان آن را به هر شخصی فروخت. مردم با استفاده از این مرورگر این قدرت را دارند که بتوانند هر چیزی را که Trackers درباره آنها یاد می گیرند را کنترل کنند.

خلاصه ای درباره Avira Scout :

امنیت :

  • وارد هر سایتی که بشوید این مرورگر مانع می شود تا شما با با حملات فیشینگ و ردیابی توسط سایت های دیگر روبرو نشوید
  • این مرورگر با ایجاد یک مرز الکترونیک به شما این اطمینان را می دهد که از یک اتصال امن و رمز نگاری شده برخوردار هستید که دستیابی به آن توسط دیگران ممکن نیست.
  • این مرورگر که با هر نسخه کروم ارائه خواهد شد همیشه به روز بوده و  از میزان آسیب پذیری شما خواهد کاست

حریم خصوصی :

  • شناسایی و بلاک کزدن تمامی trackers ها
  • عناصر Tracking  در فیس بوک و توئیتر شناسایی و مسدود شده و با رنگ قرمز به کاربر نشان داده می شود. او می تواند آن را خاموش یا روشن نماید
  • ویژگی ها و تنظیمات آن به راحتی قابل تنظیم است داشتن یک دکمه رادیویی بر روی نوار ابزار به کاربر کمک می کند که به راحتی از آن استفاده نماید.
  • به راحتی و بدون هیچ نگرانی درباره از دست دادن حریم شخصی خود به گشت و گذار در محیط اینترنت بپردازید.
  • به راحتی و به صورت خودکار تمامی اطلاعات شخصی شما از جمله تاریخ ها، بوک مارک ها و …. از سایر مرورگرها به مرورگر شما انتقال می یابد.

داشتن امنیت یک امتیاز نیست. حق هر کاربری است . در کمپانی اویرا داشتن تعهد به حریم خصوصی کاربر بدون هیچگونه هزینه ای افزایش یافته است. Avira Scout به صورت رایگان در سایت اویرا و سایت های بزرگ دانلود موجود است و برای سیستم عامل ویندوز 7 بالاتر طراحی شده است. و به زبانهای آلمانی، فرانسوی، انگلیسی، ایتالیایی، اسپانیایی، پرتغالی و روسی در دسترس است.

منبع : https://blog.avira.com/avira-scout-browser-release/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگویی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم