Dropbox و نیم میلیارد کاربر

Dropbox

Dropbox

Dropbox و نیم میلیارد کاربر

Dropbox یکی از برجسته ترین برنامه ها در زمینه ذخیره سازی ابری در بازار است.

برای اولین بار درسال 2007 اقدام به جذب تعداد زیادی از مصرف کنندگان و مشتریان کسب و کار نمود و با مزایایی که توانست به مشتریان خود ارائه دهد امروزه بیش از نیم میلیارد کاربر دارد، به نحوی که با بیش از 500 میلیون کاربر شاید نه محبوب ترین ولی حداقل یکی از محبوب ترین خدمات ذخیره سازی ابری را ارائه می دهد.

100 میلیون مشتری در 9 ماه گذشته به این شرکت اضافه شده اند. در اکتبر سال 2011 تنها 50 میلیون کاربر داشته اند در حالی که تقریبا بعد از دو سال توانست تعداد مشتریان خود را به 200 میلیون افزایش دهد. Dropbox در درجه اول یک سیستم ذخیره سازی ابری مبتنی بر مشتری است.

در چندین سال گذشته با ارائه تعدادی از ویژگی های سازمانی مانند Dropbox Business تلاش کرده است تا در چشم مشتریان بالقوه کسب و کار جذاب تر به نظر برسد و به صورت خاص بر روی کسب و کار تمرکز کرده است و این امر به Dropbox اجازه داده است تا مشتریان زیادی از سراسر جهان داشته باشد.

برای مثال به بیش از 25000 کارمند خدمات ارائه داده است و همین توجه به مشتریان کسب و کار و در نظر گرفتن آنها باعث شده است که بیش از 10 میلیون کاربر جدید به مجموعه اضافه کند.

بیش از 44 درصد از کاربران جدید از طریق دعوت سایر کاربرها ایجاد شده اند.

البته Dropbox تنها 2 گیگا بایت فضای خالی به عنوان استاندارد ارائه می دهد که این باعث بدنامی هم برای او شده است.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *