Eset Business
از سیستم ها و سرورهای سازمان خود در مقابل حملات سایبری محافظت کنید.

ایست سازمانی ESET Business Edition

این روز ها در تمامی شرکت ها و سازمان های بزرگ، اعم از خصوصی و دولتی اطلاعات مهم بسیار زیادی وجود دارد، به سبب وجود همین اطلاعات، همواره افراد بسیاری مانند هکر ها می خواهند به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند و از آن ها سواستفاده کنند.
نشت این داده ها و اطلاعات برای سازمان ها بسیار خطرناک می باشد و حتی می تواند یک سازمان را از اوج قله به قعر دریا بکشاند.
شرکت ایست علاوه بر محصولات متنوعی که برای کاربران خانگی عرضه می کند، در زمینه حفظ امنیت شرکت ها و سازمان های بزرگ نیز جزو پیشتازان این صنعت می باشد و محصولات متنوعی را در این زمینه توزیع می کند. در این صفحه توضیحات مختصر محصولات مختلف تحت شبکه ایست را خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم تا شما عزیزان با اطلاعات کامل نسبت به خرید آنتی ویروس ایست تحت شبکه مورد نیاز خود اقدام نمایید.

-15%
2,800,000 تومان
6,400,000 تومان16,350,000 تومان
5,050,000 تومان12,600,000 تومان
4,050,000 تومان10,300,000 تومان
-20%
3,050,000 تومان13,850,000 تومان

جدول مقایسه برخی از محصولات سازمانی ESET

Eset Endpoint Protection Standard Eset Endpoint Protection Advanced Eset Secure Business
Gateway Security
Mail Security
Endpoint Security
File Security
Virtualization Security
Mobile Security
Endpoint Antivirus
Remote Management

معرفی کوتاه محصولات سازمانی ایست

ایست فایل سکیوریتی:

شرکت ایست یک نرم افزار بسیار قدرتمند برای تامین امنیت سرور ها عرضه کرده است، ایست فایل سکیوریتی برای ویندوز سرور یک راه حل یکپارچه و به خصوص است که برای محیط Microsoft Windows Server طراحی شده است. ایست فایل سکیورتی محافظتی مؤثر و نیرومند در برابر انواع نرم افزارهای مخرب ارائه می دهد و دو نوع محافظت یعنی آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار به سیستم شما ارائه می دهد.

از مهمترین ویژگی های ESET File Security می توان به :
ضد باج افزار و ضد مالور
محافظت از حمله به شبکه
محافظت در برابر بات نت ها
سیستم پیشگیری از نفوذ
تشخیص رفتاری Hips
و … اشاره کرد.

ایست اندپوینت آنتی ویروس استاندارد:

ایست اندپوینت آنتی ویروس استاندارد یکی از محصولات پایه ای شرکت ایست می باشد که دارای ویژگی های فراوانی می باشد که می تواند امنیت را تا حدود زیادی برای شما به ارمغان بیاورد.

از مهمترین ویژگی های ESET Endpoint Protection Standard می توان به:
امنیت سرور
امنیت سیستم های مجازی
کنسول مدیریت تحت وب
سیستم پیشگیری از نفوذ
محافظت از حمله به شبکه
و…. اشاره کرد.

ایست اندپوینت سکیوریتی ادونس:

شرکت ایست برای سازمان هایی که حجم اطلاعاتی آن ها متوسط رو به بالا می باشد محصول ایست اندپوینت سکیوریتی ادونس را را پیشنهاد می دهد که این آنتی ویروس در واقع نسخه آپگرید شده ایست اندپوینت آنتی ویروس استاندارد می باشد و ویژگی ها و خصایص امنیتی بیشتری در این آنتی ویروس وجود دارد که امنیتی به مراتب بالاتر برای شرکت ها به ارمغان می آورد.

از مهمترین ویژگی های ESET Endpoint Protection Advanced می توان به :
امنیت سرور
امنیت سیستم های مجازی
کنترل وب
فایروال و ضد اسپم
کنسول مدیریت تحت وب
مدیریت منابع سیستم
و…. اشاره کرد.

ایست اسمال بیزینس سکیوریتی پک:

کمپانی ایست برای شرکت های کوچک و سازمان هایی که تعداد کمی سرور و کامپیوتر در شبکه خود دارند راهکار ایست اسمال بیزینس سکیوریتی پک را ارائه کرده است.
این محصول برای تعداد زیر 25 کامپیوتر قابل تهیه است و نهایتا از یک سرور در نسخه های 5-10-15 کاربر و 2 سرور در نسخه های 20-25 کاربر پشتیبانی می کند.

از مهمترین قابلیت های ESET Small Business Security Pack می توان به :
فایروال
کنترل دستگاه
آنتی اسپم
ضد جاسوس افزار
ضد باج افزار
ضد مالور
محافظت از پسورد
آنتی ویروس ایمیل
و … اشاره کرد.

ایست سکیور بیزینس:

ایست سکیور بیزینس قوی ترین محصول این شرکت می باشد و شما می توانید با خرید و نصب این محصول از محافظت کامل کلیه دستگاه ها و سرورهای شرکت خود لذت ببرید و امنیت mail-Gateway خود را تقویت کنید، با قابلیت های ایست سکیور بیزینس شما می توانید تمامی  نرم افزارهای مخرب، محتوای مخرب و اسپم ها را قبل از پخش شدن در شبکه از بین ببرید.