Microsoft Windows 11
با خرید ویندوز 11 اورجینال از حداکثر سرعت و امنیت و کیفیت لذت ببرید.

ویندوز 11 | Windows 11

-47%
3,900,000 تومان6,390,000 تومان
-72%
590,000 تومان2,990,000 تومان
-60%
990,000 تومان3,400,000 تومان

خرید ویندوز 11 مایکروسافت لایسنس

ویندوز 11 در سه نسخه ارائه شده است تا کاربران با توجه به نیازشان نسبت به خرید ویندوز 11 اورجینال اقدام کنند. قیمت ویندوز 11 اورجینال با توجه به اورجینال بودن لایسنس، مقرون به صرفه است.

جامع‌ترین نسخه، ویندوز 11 اینترپرایز (Microsoft Windows 11 Enterprise) است. دو نسخه دیگر ویندوز 11 شامل ویندوز 11 هوم (Windows 11 Home) و ویندوز 11 پرو (Windows 11 Pro) می‌باشند. همچنین قیمت ویندوز 11 اورجینال اینترپرایز از نسخه های هوم و پرو بالاتر است.

در ادامه توضیحاتی درباره هر یک از نسخه‌ها و جدول مقایسه نسخه‌های ویندوز 11 را برایتان آماده کرده‌ایم تا شما عزیزان با اطلاعات کامل نسبت به خرید ویندوز 11 اورجینال اقدام نمایید.

مراقب فرزند خود باشید!
با استفاده از ویژگی پرنتال کنترل ویندوز 11 می‌توانید بر عملکرد فرزند خود در محیط ویندوز نظارت کنید. دسترسی به برنامه‌ها و فایل‌ها و وبسایت‌های مختلف را مسدود و یا محدود کنید و .... .
راحت‌تر ارتباط برقرار کنید
مایکروسافت عملکرد «چت» را در Microsoft Teams برای ویندوز 11 ارائه کرده است. شما می‌توانید تماس‌های ویدیویی سریع یا چت با مخاطبین خود در Microsoft Teams داشته باشند.
با ویندوز 11 از اندروید هم استفاده کنید!
شما می‌توانید با خرید Windows11 اورجینال، برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی را روی ویندوز 11 نصب کنید.
از وضوح تصویر لذت ببرید
با استفاده از قابلیت Auto HDR ویندوز 11 تصاویر با کیفیت‌تری ببنید و از بازی‌های کامپیوتری لذت ببرید.
با ویندوز ایمن باشید
مایکروسافت ویندوز با دارا بودن قابلیت‌هایی مانند: فایروال، AppLocker، Secure Boot و... امنیت اطلاعات و فایل‌های شما را تضمین می‌کند.
همیشه به روز باشید
Windows 11 امکان نصب سریع‌تر و کم حجم‌تر آپدیت‌ها را فراهم کرده است
Previous
Next

جدول مقایسه نسخه‌های Windows 11

جدول مقایسه نسخه‌های لایسنس ویندوز 11

ویژگی Windows 11 Home Windows 11 Pro Windows 11 Enterprise
MS Account required for initial setup(اکانت مایکروسافت برای راه اندازی اولیه مورد نیاز است)
Windows 11 in S Mode option(ویندوز 11 در حالت S)
Cloud managed only (فقط مدیریت Cloud )
نصب برنامه ها تنها توسط ادمین IT
ذخیره سازی OneDrive مورد نیاز است
مایکروسافت آفیس از پیش نصب شده است
اجرای تمامی برنامه های ویندوز (UWP، PWA و Win32)
Microsoft Store
Remote Desktop(دسترسی از راه دور)
مجازی سازی Hyper-V
Sandbox ویندوز
سیستم فایل ارتجاعی (ReFS)
رمزگذاری دستگاه Bitlocker
رمزگذاری دستگاه
Find My Device
فایروال و حفاظت شبکه
حفاظت از اینترنت
Parental Controls and Protection(کنترل و حفاظت والدین)
Secure Boot
Windows Hello
حفاظت از اطلاعات ویندوز (WIP)
Windows Security
Assigned Access(دسترسی اختصاص داده شده)
Dynamic Provisioning
رومینگ دولتی سازمانی با Azure
Group Policy
راه اندازی حالت Kiosk
Microsoft Store for Business
مدیریت دستگاه موبایل
پشتیبانی از Active Directory
پشتیبانی از Azure Active Directory
Windows Update for Business(به روز رسانی ویندوز برای کسب و کار)
AppLocker
Persistent Memory(حافظه پایدار)
SMB Direct
  Windows 11 Home Windows 11 Pro Windows 11 Enterprise

معرفی محصولات ویندوز 11

خرید لایسنس ویندوز 11

ویندوز 11 هوم | Windows 11 Home:

خرید لایسنس windows 11 home در واقع برای افرادی که به صورت انفرادی (بدون سرور و شبکه) از سیستم استفاده می‌کنند و به تمام قابلیت‌های ویندوز 11 نیاز ندارند، مناسب است. ویندوز 11 هوم کم‌ترین قابلیت‌ها را دارد و از سطح امنیتی متوسطی برخوردار است، اما قیمت لایسنس ویندوز 11 هوم از نسخه‌های پرو و اینترپرایز مناسب‌تر است.

از مهم‌ترین قابلیت‌های ویندوز 11 هوم می‌توان به:
– ویندوز دیفندر
– کورتانا
– اتصال به دامین
– Windows 11 in S Mode option
– مجازی سازیHyper-V
– ریموت دسکتاپ
– Sandbox ویندوز
– قابلیت نصب برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی
– Auto HDR
و … اشاره کرد.

قیمت جهانی ویندوز 11 هوم در نسخه ی ریتیل 139.99 دلار است.

ویندوز 11 پرو | Windows 11 Pro:

خرید لایسنس windows 11 Pro در واقع برای افرادی که به صورت انفرادی (بدون سرور و شبکه) از سیستم استفاده زیاد دارند و می‌خواهند به اکثر قابلیت‌های ویندوز 11 دسترسی داشته باشند، مناسب است.

ویندوز 11 پرو علاوه بر دارا بودن تقریبا تمامی ویژگی‌های نسخه هوم یعنی ویندوز دیفندر، کورتانا، ریموت دسکتاپ، اتصال به دامین و … از سطح امنیتی بالاتری نیز نسبت به نسخه هوم برخوردار می‌باشد.

ویژگی‌های کلیدی ویندوز 11 پرو عبارتند از:
– دایرکت اکسس (ِDirect Access)
– ویندوز تو گو (Windows To Go)
– رمزگذاری دستگاه Bitlocker
– حفاظت از اطلاعات ویندوز (WIP
و… .

قیمت جهانی ویندوز 11 پرو در نسخه ی ریتیل 199.99 دلار است.

ویندوز 11 اینترپرایز | Windows 11 Enterprise:

خرید لایسنس windows 11 Enterprise در واقع برای سازمان‌ها و ادارات بزرگی که به سرور متصل هستند مناسب می‌باشد. بهترین و جامع‌ترین نسخه ویندوز، ویندوز 11 اینترپرایز (Microsoft Windows 11 Enterprise) می‌باشد. ویندوز 11 اینترپرایز علاوه بر دارا بودن تقریبا تمامی ویژگی‌های ویندوز 11 هوم و ویندوز 11 پرو یعنی بیت لاکر، ویندوز دیفندر، کورتانا، ریموت دسکتاپ، اتصال به دامین و … از سطح امنیتی بالاتری نیز نسبت به آن‌ها برخوردار می‌باشد.

ویژگی‌های کلیدی ویندوز 11 اینترپرایز عبارتند از:
– دایرکت اکسس (ِDirect Access)
– ویندوز تو گو (Windows To Go)
– حافظه پایدار (Persistent Memory)
– اپ لاکر (App Locker)
و… .

قیمت جهانی ویندوز 11 اینترپرایز در نسخه ی ریتیل 299.99 دلار است.

با خرید windows 11 اورجینال  امکان نصب برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی را بر روی سیستم خود خواهید داشت.

پشتیبانی ویندوز 11 از برنامه‌ها و بازی‌‌های اندرویدی

یکی از مزایای ویندوز 11 پشتیبانی از برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی است. این ویژگی یکی از مهمترین برتری‌های ویندوز 11 نسبت به نسخه‌های ویندوز 10 و 7 است. شما می‌توانید به راحتی از طریق استور مایکروسافت برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی را روی سیستم خود نصب کنید. ویندوز 11 این قابلیت را با استفاده از ویژگی Intel Bridge در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. توجه داشته باشید که مایکروسافت این کار را به کمک آمازون انجام می‌دهد و برای استفاده از آن باید اکانت آمازون داشته باشید.

اندروید

منوی استارت ویندوز 11

در منوی ویندوز 11 خبری از کاشی‌‌های ویندوز 10 نیست و به جای آن از عناوین برنامه‌ها و فایل‌های اخیر استفاده شده است که ممکن است مورد پسند همه نباشد اما از لحاظ گرافیکی بسیار زیباتر، پویا‌تر و زنده‌تر شده است.

منوی استارت برخلاف ویندوز 7 و ویندوز 10 که سمت چپ تصویر قرار داشت به مرکز صفحه انتقال داده شده است. شما می‌توانید بنابر نیاز و سلیقه خود صفحه استارت ویندوز 11 را شخصی سازی کنید.

استارت ویندوز 11
توجه داشته باشید برای نصب ویندوز 11 به مایکروسافت اکانت نیاز دارید. در نتیجه اگر مایکروسافت اکانت ندارید به راحتی با مراجعه به سایت مایکروسافت یک اکانت بسازید.

ویندوز 11 auto hdr

ویژگی Auto HDR در ویندوز 11

امروزه بازی‌های رایانه ای نقش مهمی را در زندگی بشری پیدا کرده است و کمپانی‌ها تلاش می‌کنند با عرضه کنسول‌ها و بازی‌های مختلف حداکثر رضایت کاربران خود را تامین کنند.

“ویندوز 11 بهترین ویندوزی که تا به حال برای گیمینگ طراحی شده است”.

این عبارتی است که مایکروسافت در توصیف جدیدترین نسخه از سیستم عامل ویندوز به کار برده است. شما عزیزان با خرید Windows 11 اورجینال می توانید از ویژگی Auto HDR آن استفاده کنید و تصاویر را با کیفیت بسیار بیشتر و وضوح بهتر ببینید.

Windows Sandbox چیست و چه کاربردی دارد؟

چند بار یک فایل اجرایی را دانلود کرده اید، اما از اجرای آن ترسیده اید؟ آیا تا به حال در موقعیتی قرار گرفته اید که سیستم شما آلوده شده باشد و نیاز به نصب مجدد ویندوز داشته باشید؟

Windows Sandbox یک محیط دسک‌تاپ ایزوله، امن و موقتی است که در آن می‌توانید نرم‌افزارهای غیرقابل اعتماد را بدون ترس از تأثیر ماندگار بر رایانه خود اجرا کنید.

هر نرم افزار نصب شده در Sandbox ویندوز فقط در sandbox باقی می‌ماند و نمی‌تواند تغییری در سیستم شما ایجاد کند. پس از بسته شدن Windows Sandbox، تمام نرم افزارها با تمام فایل‌ها و وضعیت آن برای همیشه حذف می‌شوند.

Windows Hello چیست؟

Windows Hello یک راه امن و شخصی سازی شده برای راه اندازی ویندوز است. در این حالت شما به جای وارد کردن پسورد با اسکن اثر انگشت و یا چهره وارد محیط ویندوز می‌شوید. توجه داشته باشید که برای استفاده از قابلیت باید سیستم سخت افزاری مورد نیاز Windows Hello را داشته باشید.

با خرید Windows 11 اورجینال از فرزندان خود محافظت کنید!

با استفاده از ویژگی پرنتال کنترل ویندوز اورجینال ۱۱ می‌توانید بر عملکرد فرزند خود در محیط ویندوز نظارت کنید. دسترسی به برنامه‌ها و فایل‌ها و وبسایت‌های مختلف را مسدود و یا محدود کنید. از موقعیت مکانی فرزند خود مطلع شوید. از فعالیت فرزند خود در محیط ویندوز گزارش بگیرید. همچنین با خرید ویندوز 11 اورجینال می‌توانید ساعات مشخصی را برای دسترسی فرزند خود به سیستم مشخص کنید.

برای روشن کردن کنترل‌های والدین برای فرزندتان، به نوار جستجوی ویندوز بروید و «family options» را تایپ کنید و روی آن گزینه‌ در قسمت تنظیمات کلیک کنید. یک حساب کاربری برای فرزندتان ایجاد کنید و کنترل‌های والدین را فعال کنید.

محافظت از کودکان در ویندوز

با لایسنس ویندوز 11 اورجینال امنیت دستگاه خود را حفظ کنید!

ویژگی windows secure boot چیست؟

Secure Boot یک ویژگی امنیتی مهم است که برای جلوگیری از بارگیری نرم افزارهای مخرب هنگام راه اندازی رایانه شما (بوت شدن) طراحی شده است. تنظیمات secure boot را می‌توان در سیستم عامل کامپیوتر تغییر داد.

فایروال ویندوز 11 چیست؟

فایروال ویندوز برای محافظت از سیستم ویندوز شما در برابر تهدیدات مبتنی بر شبکه استفاده می‌شود. فایروال ترافیک ورودی و خروجی سیستم شما را اسکن می‌کند و در صورت وجود بدافزار آن را مسدود می‌کند. Firewall applet ویندوز به شما امکان می‌دهد تنظیمات فایروال را تغییر دهید.

ویژگی find my device چیست؟

با خرید ویندوز 11 اورجینال اگر دستگاه شما به سرقت برود و یا آن را گم کنید می‌توانید با استفاده از اکانت مایکروسافت خود از موقعیت مکانی آن مطلع شوید و آن را پیدا کنید. برای این کار سیستم شما باید به اینترنت متصل باشد.

به کمک ویندوز 11 با دوستان خود چت کنید و تماس ویدیویی رایگان و امن داشته باشید.

مایکروسافت عملکرد «چت» را در Microsoft Teams برای ویندوز 11 ارائه کرده است. ویژگی چت شخصی که مستقیماً روی دسک‌تاپ موجود است، به کاربران اجازه می‌دهد تا تماس‌های ویدیویی سریع یا چت با مخاطبین خود در Microsoft Teams داشته باشند.

چت ویندوز

مجازی ساز Hyper-V چیست و چه کاربردی دارد؟

Hyper-V ابزار داخلی برای ایجاد و استفاده از ماشین‌های مجازی در ویندوز 11 است. کامپیوتری که Hyper-V دارد یک کامپیوتر میزبان است و می‌تواند به سیستم‌عامل‌های مهمان اجازه دسترسی به پلتفرم‌های عامل مجازی را بدهد. با خرید Windows 11 اورجینال برای ایجاد ماشین مجازی نیازی به نرم افزار اضافی ندارید، اما Hyper-V معمولاً به طور پیش فرض فعال نیست. برای استفاده از مجازی سازی با استفاده از Hyper-V، باید آن را روشن کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز ویندوز 11:

پردازنده: 1 گیگاهرتز یا سریعتر با حداقل 2 هسته در پردازنده 64 بیتی و یا سیستم روی تراشه (SoC).

رم: حداقل 4GB

فضای خالی هارد دیسک: حداقل 64 گیگابایت فضای خالی

کارت گرافیک: سازگار با DirectX 12 یا جدیدتر با درایور WDDM 2.0.

صفحه نمایش: با وضوح بالا (720p) که به صورت مورب بیشتر از 9 اینچ است، 8 بیت در هر کانال رنگی.

سایر نیاز‌ها: اتصال به اینترنت و حساب کاربری مایکروسافت

سوالات متداول ویندوز 11

 • تفاوت ویندوز 11 نسخه‌های پرو و اینترپرایز چیست؟

نسخه اینترپرایز برای کارهای گروهی و شبکه طراحی شده است و دارای ویژگی‌های بیشتری نسبت به نسخه پرو است. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

 1. SMB Direct
 2. Persistent Memory
 3. AppLocker
 4. سیستم فایل ارتجاعی (ReFS)
 • آیا لایسنس ویندوز 11 مادام العمر است؟

بله ویندوز‌‌های مایکروسافت مادام العمر هستند اما مدت زمان پشتیبانی و آپدیت آن‌ها محدود است.

 • آیا ویندوز 11 واقعاً امن است؟

بله و مایکروسافت امنیت استفاده از ویندوز 11 اینترپرایز را تضمین می‌کند.

 • در صورت آپگرید به ویندوز 11 اطلاعات مایکروسافت آفیس من از بین می‌رود؟

پاسخ خیر است، اما همچنان توصیه می‌شود قبل از آپگرید، از فایل‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

 • نصب ویندوز 11 به چقدر زمان نیاز دارد؟

برای نصب در صورت دارا بودن حداقل سیستم عامل مورد نیاز حدود 20 دقیقه! و برای آپگرید حدود 55 دقیقه

 • آیا می‌توان برنامه‌های اندرویدی را روی ویندوز 11 نصب کرد؟

بله می‌توان نصب کرد. اما برنامه‌‌ها باید از طریق استور دانلود و نصب شوند و از آنجایی که مایکروسافت این کار را به کمک آمازون انجام می‌دهد نیاز به اکانت آمازون دارید.

 • برای آپگرید ویندوز 10 به 11 چند گیگابایت حجم اینترنت مورد نیاز است؟

حداقل 15 گیگابایت حجم اینترنت مورد نیاز است.