کسپرسکی لبه فناوری امنیت سایبری دنیا
با خرید آنتی ویروس کسپرسکی به حداکثر امنیت در سیستم ها و تلفن های همراه خود برسید

آنتی ویروس Kaspersky

با خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس کسپرسکی سیستم های شما در برابر انواع مالورها مانند : کرم ها، ویروس ها، بکدورها، تبلیغات ناخواسته، اسب های تروجان، جاسوس افزارها، باج افزارها و…. ایمن خواهند بود.

آنتی ویروس کسپرسکی خانگی

-40%
690,000 تومان3,500,000 تومان
-58%
360,000 تومان680,000 تومان
-45%
159,000 تومان
-42%
360,000 تومان580,000 تومان
از فرزند خود محافظت کنید!
با استفاده از قابلیت safe kids کسپرسکی توتال سکیوریتی از فرزند خود در فضای آنلاین محافظت کنید!
مچ دزد را بگیرید!
با استفاده از ویزگی ضد سرقت کسپرسکی اندروید سکیوریتی در صورت سرقت گوشی تلفن همراه می توانید، از موقعیت مکانی آن مطلع شوید، دستور فرمت اطلاعات خود را صادر کنید و....
کسپرسکی پسورد منیجر
با قابلیت پسورد منیجر کسپرسکی توتال سکیوریتی دیگر نگران فراموش کردن یا افشای نام های کاربری و رمزهای عبور خود نباشید!
پرداخت های آنلاین خود را با خیال راحت انجام دهید
ویژگی Safe Money کسپرسکی امنیت پرداخت ها و تراکنش های بانکی آنلاین شما را تضمین می کند.
کسپرسکی در هر دستگاه و هر سیستم عامل کنار شماست
با خرید نسخه های کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی می توانید آن ها را بر روی هر دستگاه و یا سیستم عاملی (ویندوز، مک، اندروید و iOS) که می خواهید نصب کنید.
اطلاعات خود را رمز گذاری کنید
با Data Encryption کسپرسکی توتال سکیوریتی اطلاعات خود را رمز گذاری کنید.
Previous
Next

جدول مقایسه نسخه های خانگی کسپرسکی

  کسپرسکی آنتی ویروس کسپرسکی اینترنت سکیوریتی کسپرسکی توتال سکیوریتی
امنیت
کارایی
رابط کاربری ساده
مولتی دیوایس
حفاظت از حریم شخصی
پرداخت آنلاین امن
حفاظت از کودکان ✔ (نسخه رایگان حفاظت از کودکان) ✔ (نسخه پرو حفاظت از کودکان)
مدیریت رمز عبور
بکاپ، رمز گذاری فایل

کمپانی روسی Kaspersky پیشرو در زمینه راه حل ها و خدمات امنیت سایبری جهان است. کسپرسکی بهترین محافظت را در برابر همه تهدیدات سایبری که ممکن است سیستم های خانگی و گوشی های تلفن همراه و تبلت های شما را آلوده کنند، ارائه می دهد. در ادامه درباره مهمترین ویژگی های نسخه های خانگی آنتی ویروس کسپرسکی توضیح می دهیم و در قالب ویدیو و جدول آن ها را مقایسه می کنیم تا شما عزیزان با اطلاعات کامل نسبت به خرید محصول مورد نیاز خود اقدام نمایید. لطفا برای مشاهده تمام اطلاعات هر نسخه وارد صفحه محصول آن شوید.

کسپرسکی توتال سکیوریتی

کسپرسکی توتال سکیوریتی بالاترین سطح حفاظت را به شما ارائه می کند.

از مهمترین ویژگی های Kaspersky Total Security می توان به مدیریت رمز عبور (Password Manager)، رمز گذاری (Encryption)، پرداخت اینترنتی امنحفاظت از کودکان (نسخه پرو)، فایروال، تنظیم حقوق دسترسی نرم افزار ها به دیتا، مسدود کردن تبلیغات، مسدود کردن جمع آوری دیتا و… اشاره کرد.

اگر اطلاعات بسیار مهم مانند نرم افزار حسابداری و یا اتصال به اینترنت و جا به جایی فایل زیاد دارید، نسبت به خرید لایسنس اورجینال کسپرسکی توتال سکیوریتی اقدام نمایید. همچنین این نسخه مولتی دیوایس است و قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های ویندوز، مک، اندروید و iOS را داراست.

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی

نسخه کسپرسکی اینترنت سکیوریتی سطح حفاظت متوسط را برای سیستم شما به ارمغان می آورد و برای کاربران فعال اینترنت مناسب است.

از مهمترین ویژگی های Kaspersky Internet Security می توان به پرداخت اینترنتی امن، حفاظت از کودکان (نسخه رایگان)، فایروال، تنظیم حقوق دسترسی نرم افزار ها به دیتا، مسدود کردن تبلیغات، مسدود کردن جمع آوری دیتا و…. اشاره کرد.

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی مولتی دیوایس است و شما با خرید لایسنس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی می توانید آن را به دلخواه روی سیستم عامل های ویندوز، مک، اندروید و iOS نصب کنید.

کسپرسکی آنتی ویروس

کسپرسکی آنتی ویروس ابتدایی ترین سطح امنیت را ارائه می هد.

از مهمترین ویزگی های ان می توان به آنتی ویروس وب، اسکن فایل ها و پوشه ها، مسدودی ویروس ها، باج افزارها، جاسوس افزارها
و…. اشاره کرد.

اگر جز کاربران فعال اینترنت هستید و جا به جایی فایل زیادی دارید توصیه می کنیم نسخه های اینترنت سکیوریتی و یا توتال سکیوریتی را خریداری نمایید.

همچنین این نسخه مولتی دیوایس نیست و تنها قابلیت نصب بر روی سیستم عامل ویندوز را داراست.

کسپرسکی اندروید سکیوریتی

با خرید لایسنس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی یا همان کسپرسکی اندروید سکیوریتی از اطلاعات موجود در گوشی تلفن همراه خود محافظت کنید.

از مهمترین ویژگی های آن می توان به ضد سرقت، قفل برنامه ها و مسدود کردن تماس های ناخواسته، توقف جاسوس افزارها و کنترل دسترسی به برنامه ها و … اشاره کرد.