منو

کسپرسکی لبه فناوری امنیت سایبری دنیا

Kaspersky Home Edition

با خرید آنتی ویروس کسپرسکی به حداکثر امنیت در سیستم‌ها و تلفن‌های همراه خود برسید.

header kaspersky 1

چرا خرید آنتی ویروس Kaspersky از بنیان

Ellipse 111111

ضمانت اورجینال بودن لایسنس

Ellipse 2eee

پشتیبانی همراه، مسلط و پاسخگو به صورت 7/24

Ellipse 4

سرعت در تحویل محصول

Ellipse333

قیمت مناسب

Kaspersky n logo 1
نسخه های خانگی کسپرسکی

آنتی ویروس Kaspersky

امنیت پیشرفته سیستم با کسپرسکی خانگی

حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران، آن هم در شرایطی که هر لحظه ممکن است سیستم مورد حمله بدافزارها قرار بگیرد، بسیار لازم و ضروری است. با خرید آنتی ویروس کسپرسکی به‌راحتی می‌توانید از اطلاعات شخصی خود محافظت و سطح پردازش اطلاعات سیستم خود را افزایش دهید. کسپرسکی خانگی از حمله بدافزارها به سیستم شما جلوگیری می‌کند و مانع اختلال در عملکرد بهینه سیستم‌ها خواهد شد.

چرا باید کسپرسکی خانگی انتخاب کنید؟

کسپرسکی‌های خانگی نوعی از آنتی ویروس هستند که مناسب سیستم‌های شخصی و خانگی شما است. خرید آنتی ویروس، نیاز هر فردی است که در فضای آنلاین مشغول به فعالیت است. این آنتی‌ویروس بدافزارها را شناسایی می‌کند و یک تجربه عالی از کارکردن با سیستم را به شما هدیه می‌دهد. در ادامه شما را با مهم‌ترین ویژگی‌های کسپرسکی پریمیوم، پلاس و استاندارد آشنا می‌کنیم:

·       مزاحمتی برای شما ایجاد نمی‌کند

بسیاری از افراد شکایت‌های فراوانی از مزاحمت آنتی‌ویروس‌ها حین انجام کار با سیستم دارند. اما کسپرسکی خانگی به شیوه‌ای متفاوت امنیت دستگاه شما را فراهم می‌‌‌‌کند. شما به‌راحتی می‌توانید دریافت اعلان‌های این آنتی ویروس را به انتخاب خود تنظیم کنید. با تنظیم دستی، تمام به‌روزرسانی‌ها و هشدارهای برنامه، حین انجام کار یا بازی‌کردن متوقف خواهد شد. با نصب این آنتی ویروس فعالیت دستگاه شما کند نخواهد شد. همچنین می‌توانید آنتی ویروس را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که اسکن‌های لازم را زمانی که شما از سیستم خود استفاده نمی‌کنید انجام دهد.

·       حفاظت کامل

هر لایسنس کسپرسکی از فناوری پیشرفته هوش مصنوعی استفاده می‌کند تا بتواند هرگونه تهدید امنیتی را شناسایی و آن را متوقف کند. با خرید کسپرسکی، سیستم شما در برابر تهدیدهای آنلاینی که قابل شناسایی نبوده‌اند نیز محافظت خواهد شد. کسپرسکی مسیرهای غیر مجازی را که بدافزارها و هکرها از طریق آن‌ها به اطلاعات سیستم شما دست پیدا می‌کنند را مسدود خواهند کرد. کسپرسکی استاندارد نیز دارای مولفه‌هایی است که می‌توانید به انتخاب خود آن‌ها را نصب یا غیر فعال کنید.

انواع کسپرسکی خانگی

کسپرسکی خانگی به سه نوع کسپرسکی پلاس، پریمیوم و استاندارد تقسیم می‌شود. تمام این آنتی ویروس‌ها روی تمام سیستم‌ها از جمله آیفون، اندروید، ویندوز و… قابل اجرا است. با کسپرسکی می‌توانید روی فعالیت‌های آنلاین کودکان خود نظارت داشته باشید. همچنین این برنامه محتواهای مضر را از فرزندان شما دور نگه می‌دارد. هر یک از این آنتی ویروس‌ها دارای ویژگی‌هایی منحصربه‌فردی است که در ادامه شما را با آن‌ها آشنا می‌کنیم.

·       کسپرسکی استاندارد

کسپرسکی استاندارد با بهینه‌سازی عملکرد سیستم، سرعت پردازش اطلاعات را بالاتر می‌برد. همچنین هنگام پرداخت آنلاین، سطح امنیتی بالایی را برای شما فراهم می‌کند. این آنتی ویروس، برنامه‌های مالی سیستم شما را قفل می‌کند. این امر سبب می‌شود که بدون نگرانی از هک‌شدن اطلاعات بانکی خود، پرداخت‌های لازم را انجام دهید. با کسپرسکی استاندارد به‌راحتی می‌توانید آگهی‌های مزاحم را حین انجام کار با سیستم حذف کنید.

·       کسپرسکی پلاس

کسپرسکی پلاس امنیت سیستم‌های شما را به‌خوبی تضمین خواهد کرد. این آنتی ویروس عواملی که باعث نشت داده‌های سیستم می‌شود را شناسایی و شروع به حذف آن می‌کند. کسپرسکی پلاس از ابزار تغییر آی پی فوق سریع و نامحدود پشتیبانی می‌کند. همچنین با حذف فضاهای اضافی، عملکرد سیستم شما را بهینه خواهد کرد و به آن‌ سرعت می‌بخشد. کسپرسکی پلاس از رمزهای عبور سیستم شما به خوبی محافظت و آن را مدیریت می‌کند.

·       کسپرسکی پریمیوم

کسپرسکی پریمیوم به‌صورت تخصصی و فوق‌العاده، ویروس‌های موجود در سیستم را بررسی و با آن‌ها مقابله می‌کند. این آنتی‌ویروس عواملی که باعث نشت داده‌های اطلاعاتی می‌شوند را به‌سرعت شناسایی خواهند کرد. پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های اینترنتی با کسپرسکی پریمیوم در کمال امنیت انجام خواهد شد. کسپرسکی پریمیوم از اطلاعات هویتی شما حین انجام کار با سیستم به خوبی محافظت می‌کند.

خرید کسپرسکی اورجینال از بنیان سافت

کار با سیستم در شرایطی که مطمئن هستید امنیت اطلاعات شما حفظ خواهد شد، تجربه‌ای لذت‌بخش است. برای تجربه این آسودگی می‌توانید خرید لایسنس Kaspersky را از شرکت بنیان‌سافت انجام دهید. با خرید از بنیان سافت می‌توانید از پشتیبانی این شرکت برخوردار شوید و از قیمت‌های منصفانه این شرکت آگاه شوید و راهنمایی‌های لازم را از کادر مجرب شرکت دریافت کنید.

Kaspersky n logo 1
نسخه های خانگی کسپرسکی

اطلاعات خود را رمز گذاری کنید

با Data Encryption کسپرسکی اطلاعات خود را رمز گذاری کنید.

کسپرسکی در هر دستگاه و هر سیستم عامل کنار شماست

با خرید برخی نسخه‌های کسپرسکی می‌توانید آن‌ها را بر روی هر دستگاه و یا سیستم عاملی (ویندوز، مک، اندروید و iOS) که می‌خواهید نصب کنید.

مچ دزد را بگیرید!

با استفاده از ویزگی ضد سرقت کسپرسکی اندروید سکیوریتی در صورت سرقت گوشی تلفن همراه می‌توانید، از موقعیت مکانی آن مطلع شوید، دستور فرمت اطلاعات خود را صادر کنید و….

کسپرسکی پسورد منیجر

با قابلیت پسورد منیجر کسپرسکی توتال سکیوریتی
دیگر نگران فراموش کردن یا افشای نام‌های کاربری و رمزهای عبور خود نباشید!

پرداخت‌های آنلاین خود را با خیال راحت انجام دهید

ویژگی Safe Money کسپرسکی امنیت پرداخت‌ها و تراکنش‌های بانکی آنلاین شما را تضمین می کند.

از فرزند خود محافظت کنید!

با استفاده از قابلیت safe kids کسپرسکی توتال سکیوریتی از فرزند خود در فضای آنلاین محافظت کنید!

مزایای استفاده از آنتی ویروس کسپرسکی

استفاده از آنتی ویروس‌ قدرتمند کسپرسکی مزایای فراوانی برای افراد به همراه دارد. از مهم‌ترین مزایای استفاده از آنتی ویروس کسپرسکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تأمین امنیت فایل‌ها
 • اسکن و بررسی کامپیوتر با سرعت بالا و مناسب
 • انجام فعالیت بدون وقفه
 • حفاظت پیشرفته در برابر تهدیدات سایبری
 • وجود بخش کنترل والدین برای نظارت بیشتر بر کودکان
 • رابط کاربری مناسب و ساده
 • ارائه انواع لایسنس برای کاربران خانگی و سازمانی

خرید لایسنس کسپرسکی

استفاده از آنتی ویروس‌ قدرتمند کسپرسکی مزایای فراوانی برای افراد به همراه دارد. از مهم‌ترین مزایای استفاده از آنتی ویروس کسپرسکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تأمین امنیت فایل‌ها
 • اسکن و بررسی کامپیوتر با سرعت بالا و مناسب
 • انجام فعالیت بدون وقفه
 • حفاظت پیشرفته در برابر تهدیدات سایبری
 • وجود بخش کنترل والدین برای نظارت بیشتر بر کودکان
 • رابط کاربری مناسب و ساده
 • ارائه انواع لایسنس برای کاربران خانگی و سازمانی

قیمت آنتی ویروس کسپرسکی

این نکته را در نظر داشته باشید که با توجه به نسخه آنتی ویروس کسپرسکی که انتخاب می‌کنید، باید هزینه متفاوتی برای آن بپردازید. حداقل قیمت لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی استاندارد است که این مبلغ می‌تواند با توجه به انتخاب نسخه‌های کامل ‌تر و قدرتمندتر افزایش یابد.

همچنین حداقل قیمت نسخه‌های سازمانی متعلق به کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی است و برای دریافت نسخه‌های دیگر باید هزینه بیشتری پرداخت کرد.

برای خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی اصلی و اورجینال می‌توانید از خدمات مجموعه بنیان سافت استفاده کنید. این مجموعه انواع لایسنس اصلی آنتی ویروس‌های مختلف کسپرسکی را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش به علاقه‌مندان این آنتی ویروس قدرتمند عرضه می‌کند.

جدول مقایسه نسخه های خانگی کسپرسکی

مقایسه آنتی ویروس های کسپرسکی خانگی

ویژگیKaspersky StandardKaspersky PlusKaspersky Premium
محافظت آنتی ویروسدارددارددارد
محافظت در برابر بدافزارهادارددارددارد
محافظت در برابر فیشینگدارددارددارد
محافظت در برابر حملات آنلایندارددارددارد
کنترل والدیندارددارددارد
تغییر آی پیندارددارددارد
مدیریت رمز عبورندارددارددارد
فایل های امنندارددارددارد
نابود کننده اطلاعاتندارددارددارد
حفاظت از داده هاندارددارددارد
حفاظت از حریم خصوصیدارددارددارد
رمزنگاری دیسک کاملندارددارددارد
کنترل دستگاهدارددارددارد
مدیریت وصلهندارددارددارد
سایر ابزارهادارددارددارد
بررسی نشت داده هانداردندارددارد
پشتیبان گیری و بازیابینداردندارددارد
بررسی امنیتی هارد دیسکدارددارددارد
به روز رسانی خودکار برنامه هادارددارددارد
حالت بازیدارددارددارد
حالت عدم مزاحمتدارددارددارد
صرفه جویی در باتریدارددارددارد
کنترل وب کمدارددارددارد
محافظت در برابر استالکرهادارددارددارد
مسدود کننده برنامه های ناخواستهدارددارددارد
حذف کننده تبلیغاتدارددارددارد
پاکسازی کننده حریم خصوصیدارددارددارد
کیف پول محافظت از هویتنداردندارددارد

انواع نسخه‌های آنتی ویروس کسپرسکی

کسپرسکی به صورت کلی دو نسخه خانگی و سازمانی دارد، اما هر کدام از این دو مورد، خود زیر مجموعه‌های دیگری دارند.

نسخه خانگی

آنتی ویروس کسپرسکی خانگی به چهار نسخه زیر تقسیم می‌شود.

 • کسپرسکی پریمیوم
 • کسپرسکی پلاس
 • کسپرسکی استاندارد
 • کسپرسکی اندروید سکیوریتی

هر کدام از این نسخه‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارد که افراد باید با توجه به نیاز خود، اقدام به خرید آن نسخه کنند.

نسخه سازمانی
کسپرسکی سازمانی خود نسخه‌های متفاوتی دارد که در ادامه با نام این نسخه‌ها آشنا خواهید شد.
 • کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی (حداکثر 50 کاربر)
 • کسپرسکی اندپوینت سکیوریتی کلود (بین 10 تا 1000 کاربر)
 • کسپرسکی اندپوینت سکیوریتی سلکت (حداقل 10 کاربر، حداکثر نامحدود)
 • کسپرسکی اندپوینت سکیوریتی ادونس (حداقل 10 کاربر، حداکثر نامحدود)
 • کسپرسکی توتال سکیوریتی بیزینس
مجموعه‌ها با توجه به نیاز و امکاناتی که می‌خواهند در کنار تعداد دستگاه‌هایی که قصد دارند روی آن‌‌ها این آنتی ویروس را نصب کنند باید نسخه مناسب و مورد نیاز خود را از میان چهار نسخه گفته شده انتخاب کنند. باید بدانید که برای شرکت‌های کوچک با کارکنان و دستگاه‌های کم، نسخه کسپرسکی اسمال آفیس سکیوریتی بهترین گزینه محسوب می‌شود. همچنین باید بدانید که نسخه کسپرسکی توتال سکیوریتی بیزینس کامل‌ترین نسخه است که امکانات بسیاری دارد و بالاترین سطح امنیت را برای مجموعه‌های متوسط و بزرگ فراهم می‌کند.

کسپرسکی پریمیوم

کسپرسکی پریمیوم بالاترین سطح حفاظت را به شما ارائه می‌کند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های Kaspersky Premium می‌توان به مدیریت رمز عبور (Password Manager)، رمز گذاری (Encryption)، پرداخت اینترنتی امن، حفاظت از کودکان (نسخه پرو)، فایروال، تنظیم حقوق دسترسی نرم افزار‌ها به دیتا، مسدود کردن تبلیغات، مسدود کردن جمع آوری دیتا و… اشاره کرد.

اگر اطلاعات بسیار مهم مانند نرم افزار حسابداری و یا اتصال به اینترنت و جا به جایی فایل زیاد دارید، نسبت به خرید لایسنس اورجینال کسپرسکی پریمیموم اقدام نمایید. همچنین این نسخه مولتی دیوایس است و قابلیت نصب بر روی سیستم عامل‌های ویندوز، مک، اندروید  را داراست.

کسپرسکی پلاس

نسخه کسپرسکی پلاس سطح حفاظت متوسط را برای سیستم شما به ارمغان می‌آورد و برای کاربران فعال اینترنت مناسب است.

از مهم‌ترین ویژگی‌های Kaspersky Plus می‌توان به پرداخت اینترنتی امن، حفاظت از کودکان (نسخه رایگان)، فایروال، تنظیم حقوق دسترسی نرم افزار‌ها به دیتا، مسدود کردن تبلیغات، مسدود کردن جمع آوری دیتا و…. اشاره کرد.

کسپرسکی پلاس مولتی دیوایس است و شما با خرید لایسنس اورجینال کسپرسکی پلاس می‌توانید آن را به دلخواه روی سیستم عامل‌های ویندوز، مک، اندروید و iOS نصب کنید.

کسپرسکی استاندارد

نسخه کسپرسکی استاندارد سطح حفاظت قابل قبولی را برای سیستم شما به ارمغان می‌آورد و برای کاربران فعال اینترنت مناسب است.

از مهم‌ترین ویژگی‌های Kaspersky Standard می‌توان به ویژگی‌های حفظ حریم شخصی، عملکردی و ٰامنیتی اشاره کرد.

Standard Kaspersky یک محافظت قدرتمند در برابر ویروس‌ها، بدافزارها و باج‌افزارها ارائه می‌دهد. البته این تمام ماجرا نیست. کسپرسکی تمام عواملی که عملکرد سیستم شما را کند می‌کند را شناسایی و آن‌ها را حذف خواهد کرد.

کسپرسکی اندروید سکیوریتی

با خرید لایسنس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید یا همان کسپرسکی اندروید سکیوریتی از اطلاعات موجود در گوشی تلفن همراه خود محافظت کنید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌توان به ضد سرقت، قفل برنامه‌ها و مسدود کردن تماس‌های ناخواسته، توقف جاسوس افزارها و کنترل دسترسی به برنامه‌ها و … اشاره کرد.

آپدیت Kaspersky خانگی

به روز رسانی های امنیتی جدید آنتی ویروس کسپرسکی را با اتصال به اینترنت دریافت کنید. توجه داشته باشید که به آپدیت ها در لایسنس های اورجینال به صورت مستقیم از سرور کسپرسکی دریافت می‌شوند و تمام لایسنس هایی که از سرور واسطه و فرعی برای دریافت به روز رسانی ها استفاده می‌کنند فیک هستند.

حفاظت از وبکم (Webcam Protection) کسپرسکی چیست؟

هکر‌ها و مجرمان سایبری با استفاده از انواع بد افزار‌ها وبکم و میکروفون شما را هک می‌کنند و از اطلاعات و تصاویر به دست آمده از شما سو استفاده می‌کنند.

با خرید آنتی ویروس کسپرسکی  و استفاده از ویژگی Webcam Protection آن می‌توانید از هک شدن وبکم و میکروفون خود جلوگیری کنید.

تنظیم حقوق دسترسی نرم‌افزار‌ها (modify application rights)

برنامه‌های مختلف به برخی از اطلاعات حساس شما دسترسی دارند و ممکن است از این اطلاعات سو استفاده کنند.

شما می‌توانید با استفاده از قابلیت modify application rights آن دسترسی برنامه‌های مختلف به اطلاعات شخصی خود را مسدود و یا محدود کنید.

امنیت پیشرفته کسپرسکی در برابر هک، فیشینگ، بدافزارها و باجگیرها

ویژگی آنتی فیشینگ کسپرسکی چیست؟

فیشینگ به معنای سرقت اطلاعات شخصی شما (معمولا اطلاعات حساب بانکی) و سو استفاده از آن است.

بسیاری از سایت‌ها و برنامه‌ها بدون این که شما بدانید مشغول جمع آوری اطلاعات شما هستند. با خرید لایسنس اورجینال کسپرسکی، از سیستم خود در برابر حملات فیشینگ محافظت کنید.

ویژگی آنتی مالور کسپرسکی چیست؟

مالورها یا بدافزار‌ها شامل ویروس‌ها، تروجان‌ها، کرم‌ها و… هستند که باعث کندی سرعت سیستم، سرقت اطلاعات شخصی، آسیب به سخت افزار و سایر برنامه‌های سیستم و…. می‌شوند.

با خرید لایسنس اورجینال کسپرسکی و استفاده از ویژگی Antimalware آن از سیستم خود در برابر بدافزار‌ها محافظت کنید.

ویژگی آنتی رنسامور کسپرسکی چیست؟

با خرید و فعال سازی کسپرسکی و استفاده از قابلیت Anti-Ransomware از اطلاعات خود در برابر ویروس‌های باجگیر محافظت کنید. ویروس‌های باجگیر فایل‌ها و درایو‌های شما را قفل می‌کنند و به هیچ وجه اجازه دسترسی به اطلاعات را به شما نمی‌دهند سپس در ازای باز کردن قفل از شما درخواست باج می‌کنند.

چگونه با کسپرسکی از جمع آوری اطلاعات شخصی خود جلوگیری کنیم؟

جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات

شرکت‌های مختلف با بررسی جستجوهای شما در فضای اینترنت با نیاز‌ها و علایق و… شما آشنا می‌شوند و از این اطلاعات برای ارسال تبلیغات مورد نیاز شما استفاده می‌کند. اگر می‌‌خواهید فعالیت شما در اینترنت ثبت و تجزیه و تحلیل نشود باید ویژگی block data collection آن را فعال کنید. (برای مشاهده مقاله فعال سازی block data collection در کسپرسکی کلیک کنید.)

سوالات متداول

باید درخواست ریست پسورد خود را در پنل my.kaspersky ارسال کنید. همچنین شما می‌‌توانید از پشتیبانی فنی بنیان سافت برای ارسال درخواست پشتیبانی کمک بگیرید.

شما می‌توانید فایل نصب را از سایت کسپرسکی دانلود کنید. mykaspersky.com

حتما از درست بودن تاریخ و ساعت سیستم خود مطمئن شوید. در صورت ادامه دار بودن مشکل با پشتیبانی فنی بنیان سافت تماس بگیرید همکاران ما، شما را راهنمایی خواهند کرد.

بله اگر سال گذشته لایسنس اورجینال کسپرسکی را از بنیان سافت یا هر جای دیگری خریداری کرده اید، برای دریافت تخفیف تمدید با واحد فروش بنیان سافت تماس بگیرید.

بله، به محض فعال سازی آنتی ویروس بر روی یک سیستم، لایسنس بعدی هم فعال شده در نظر گرفته می‌شود و از مدت زمان اعتبار آن کم می‌‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم لایسنس‌های چند کاربره خود را همزمان نصب و فعال کنید.

فیلتر بر اساس شهر محصول
  بنیان سافت : خرید لایسنس اورجینال
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
هیچ محصولی یافت نشد
  بنیان سافت : خرید لایسنس اورجینال