به امنیت آلمانی اعتماد کنید
امنیت دیجیتال برای آینده موفق شما

آنتی ویروس G DATA

با خرید آنتی ویروس جی دیتا سیستم‌های شما در برابر انواع مالورها مانند : کرم‌ها، بکدورها، ویروس‌ا، تبلیغات ناخواسته، اسب‌های تروجان، جاسوس‌افزارها، باج افزارها و…. ایمن خواهند بود.

آنتی ویروس جی دیتا خانگی

 

جی دیتا موبایل سکیوریتی

آنتی ویروس G DATA Mobile Security محافظت از تلفن همراه هوشمند یا تبلت اندرویدی شما را به خوبی برعهده می‌گیرد و از داده‌های شخصی شما در برابر بدافزارها و باج افزارها محافظت لازم را به عمل می‌آورد.

از مهمترین ویژگی‌های لایسنس اورجینال جی دیتا موبایل سکیوریتی می‌توان به : ضد سرقت، کنترل برنامه‌ها، کنترل والدین، اسکنر ویروس، مسدود کردن پیام‌ها و تماس‌ها، ویژگی ردیابی و صدای زنگ، دکمه وحشت، وبگردی ایمن و محافظت از فیشینگ و…. اشاره کرد.

جی دیتا اینترنت سکیوریتی

آنتی ویروس G DATA Internet Security تنها روی سیستم عامل ویندوز نصب می‌شود و از اطلاعات سیستم شما به بهترین شکل ممکن محافظت می‌کند. جی دیتا اینترنت سکیوریتی با دارا بودن فایروال قدرتمند دیتای ورودی و خروجی به سیستم شما را بررسی می‌کند و در صورت وجود مورد مشکوک آن را مسدود می‌کند.

از مهمترین ویژگی‌های لایسنس اورجینال جی دیتا اینترنت سکیوریتی می‌توان به : فایروال، ضد باج افزار، حفاظت از پرداخت آنلاین، کنترل والدین، ضد اسپم، بکاپ در cloud، محافظت از فیشینگ و….. اشاره کرد.

جی دیتا توتال سکیوریتی

آنتی ویروس G DATA Total Security قدرتمند‌ترین نسخه خانگی برند جی دیتا است که بالاترین سطح حفاظت را برای سیستم شما به ارمغان می‌آورد. آنتی ویروس جی دیتا توتال سکیوریتی مولتی دیوایس است و قابلیت نصب بر روی سیستم عامل‌های ویندوز و مک را داراست.

ازمهمترین قابلیت‌های لایسنس جی دیتا توتال سکیوریتی اورجینال می‌توان به : فایروال، ضد باج افزار، حفاظت از پرداخت آنلاین، کنترل والدین، ضد اسپم، کنترل دسترسی، مدیریت رمز عبور، محافظت از فیشینگ، رمزگذاری بکاپ، پسورد منیجر و …. اشاره کرد.

160,000 تومان
-20%
360,000 تومان
-20%
240,000 تومان

جدول مقایسه جی دیتا اینترنت سکیوریتی و جی دیتا توتال سکیوریتی

G DATA
Total Security
G DATA
Internet Security
 
Protection against viruses, ransomware, and other malware
Anti-Spam & phishing protection
Secure online banking and shopping
Strong firewall
Keep an eye on your children’s Internet usage
Automatic backup in the cloud
Encrypt backups
password manager
Access control
integrated tuner
جلوی دزد را بگیرید
با استفاده از قابلیت آنتی فیشینگ آنتی ویروس جی دیتا جلوی حملات فیشینگ را بگیرید
جلوی دزد را بگیرید
با استفاده از قابلیت Anti Theft جی دیتا موبایل سکیوریتی در صورت مفقود شدن و یا به سرقت رفتن گوشی تلفن همراه خود از موقعیت مکانی آن مطلع شوید
امیت سایبری آلمانی
امنیت سیستم خود را با خیال راحت به برند آلمانی جی دیتا بسپارید
ایمن پرداخت کنید
با خرید آنتی ویروس جی دیتا خریدهای آنلاین و امور بانکی آنلاین خود را با خیال راحت انجام دهید.
Previous
Next

کمپانی آلمانی جی دیتا در سال 1985تاسیس شد و از آن زمان محصولات کمپانی G DATA جز محبوب‌ترین و قدرتمندترین آنتی ویروس‌های دنیا هستند. راحتی استفاده، سرعت عالی، هسته قدرتمند، قیمت مناسب و… جز ویژگی‌های مثبت آنتی ویروس‌های جی دیتا است. جی دیتا در سال 2017 از 143 میلیارد دلار ضرر مشترکین خود جلوگیری کرد و روزانه بیشت از 600.000 فایل مخرب را اسکن و شناسایی می‌کند. اگرچه این برند بین کاربران ایرانی چندان شناخته شده نیست اما همواره جز معروف‌ترین برندهای آنتی ویروس دنیا بوده ات و جوایز زیادی را در مقایسه‌های AV- TEST و AV-Comparatives دریافت کرده است.

160,000 تومان
-20%
360,000 تومان
-20%
240,000 تومان