درباره بنیان سافت

ما در بنیان همیشه تلاشمون این بوده که بتونیم طیف گسترده ای از محصولات امنیتی روز دنیا رو با قیمت های مناسب در اختیار کاربرامون قرار بدیم. این به معنی این است که کاربران اعم از کاربران خانگی و شرکت ها و سازمان ها می توانند آنتی ویروس اصلی از برترین برندهای روز دنیا رو با قیمت مناسب تهیه کنند و از پشتیبانی پاسخگوی ما نیز استفاده کنند.

عکس گروهی تیم بنیان

علاوه بر این محصولات مایکروسافت شامل ویندوز، آفیس، ویندوز سرور و … با شرایط بسیار خوب برای کاربران ما قابل ارائه می باشد و به پشتوانه همکاران فنی ما کاربران می توانند از قابلیت های محصولات به خوبی استفاده کرده و پس از تهیه با شرایط خوب، از آن استفاده مناسب نمایند. البته اگر نرم افزار اورجینال دیگری در نظر کاربران باشد می توانیم به صورت سفارشی و شرایط مناسب تهیه کرده و در اختیار کاربرامون قرار بدیم.
محیط کاری در بنیان جمعی جوان و پویاست که در محیط نسبتا آرام ولی پر تلاش کنار هم کار می کنیم و به صورت تیمی کارها و پروژه ها را پیش می بریم.

تیم بنیان شامل متخصصین مجرب در زمینه های زیر میشه:

سرور و امنیت سرور
شبکه و امنیت شبکه
تولید محتوا
بازاریابی داخلی
بازرگانی بین الملل
فروش و توسعه بازار
 سئو
توسعه فردی
مدیریت استراتژیک
بازاریابی دیجیتال
توسعه و طراحی سایت و شبکه های اجتماعی

یک گروه کارمند در حال مشورت

سیاست کلی ما اینه که توی تمامی زمینه های کاری که داریم کیفیت خوبی بتونیم ارائه بدیم؛ از لایسنس گرفته تا پشتیبانی و فروش و …
بنیان یک شرکت خصوصی هستش که از سال 88 فعالیتش رو شروع کرده در حال حاضر 8 نفره هست که هر کدوم از اعضای این تیم در زمینه کاری خودش آموزش های حرفه ای دیده و متخصص با کیفیت محسوب میشه.

برخی مشتریان ما:

لوگوی بانک شهر

بانک شهر

لوگوی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی تهران

لوگوی شرکت لبنی دوشه آمل

لبنیات دوشه آمل (هراز)

لوگوی شرکت بوم شهر

بوم شهر

لوگوی شرکت کاسپین مد

کاسپین مد

لوگوی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران

پرسپولیس

لوگوی هتل اسکان

هتل اسکان

لوگو نستله واترز ایرانیان

نسله واترز ایرانیان

شبکه های اجتماعی ما:

Instagram

Telegram

Linkedin

Twitter

Pinterest

راه های ارتباطی:

نماد اعتماد الکترونیک

logo