با ما مرور کنید : ویژگی های اندروید اوریو

سرانجام آخرین نسخه آندروید به طور رسمی به نام رسمی اوریو از راه رسید. این نسخه اکنون برای استفاده کاربران آماده است. نخستین کسانی که پیش از همه تجربه‌ی استفاده از هشتمین نسل اندروید داشته اند، کاربران گوشی‌های پیکسل و آخرین نسل گوشی‌های نکسوس (نکسوس ۶ پی و نکسوس ۵ ایکس) هستند

برخی از ویژگی‌های برجسته‌ی اندروید اوریو از این قرار است:

  • ایموجی های جدید

این ایموجی‌ها در اندروید اوریو بهبود بیشتری یافته و  برای بیان احساسات و حالات روحی مختلف کاربران زیباتر و متناسب تر شده اند.

  • ویژگی تصویر در تصویر

انی که مشغول چک کردن ایمیل‌ها یا تقویم خود هستید، می‌توانید با اپلیکیشن‌هایی نظیر نت‌فلیکس یا یوتیوب به تماشای همزمان برنامه‌های خود بپردازید.

  • نوتیفیکیشن های بهبود یافته

زمانی که از یک اپلیکیشن پیغامی دریافت کنید، آیکون اپلیکیشن مورد نظر با نمایش نقطه‌ی کوچکی کاربر را از وجود پیام جدید باخبر می‌کند. همچنین با فشار دادن و نگه‌ داشتن آیکون اپلیکیشن، مستقیما از همان صفحه‌ی خانگی قادر به مشاهده‌ی اعلان مورد نظر خواهید بود.

  • انتخاب هوشمند متن

با انتخابگر هوشمند متن جدید اندروید اوریو کاربران می‌توانند متن‌های مرتبط نظیر آدرس، شماره تلفن و … را تنها با دو بار فشردن آن انتخاب کنند.

  • جاگذاری خودکار

با استفاده از این قابلیت، اطلاعات مربوط به حساب کاربری شما که قبلا در کروم ذخیره شده است، در دفعات بعدی به‌صورت خودکار در فیلدهای مربوط قرار می‌گیرد و نیازی به تایپ مجدد نیست

 

  • گوگل پلی پروتکت

اندروید اوریو قابلیت جدیدی به نام گوگل پلی پروتکت ارائه می‌کند. این بخش جدید ، از نبود بدافزار و نرم‌افزارهای مخرب در گوشی کاربر اطمینان حاصل می‌کند.

منبع : https://theleaker.com/android-o-8-0-update-smartphones-list/

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *