کسپرسکی محافظت از سیستم های مک را به ارمغان می آورد.

مدتهاست که تصور می شود که سیستم های مکینتاش به نوعی در برابر حملات اینترنتی مصون هستند، اما با تغییر چشم انداز امنیتی، آنها به اهداف جذابی برای هکرها که به دنبال دسترسی به شبکه های شرکتی هستند تبدیل شده اند.

کمپانی  کسپرسکی نسخه جدیدی از Kaspersky Endpoint Security Cloud را به منظور محافظت چند لایه مبتنی بر ابر برای سیستم های Mac منتشر کرده است. این نسخه برای  کسب و کارهای کوچک و متوسط و ارائه دهندگان سرویس های مدیریتی، قابلیت های اتوماسیون و مدیریتی بیشتری را به ارمغان می آورد.

کسپرسکی در سال 2016 حدود 11.8 میلیون حملات سایبری علیه کاربران مک را شناسایی کرد. بدافزار و فیشینگ که به صورت خاص برای سیستم های مک طراحی شده اند.

ولادیمیر زاپولانیسکی، مدیر بخش کسب و کار در آزمایشگاه کسپرسکی می گوید: “ما هیجان زیادی برای ارائه  نسل بعدی Kaspersky Endpoint Security Cloud داریم تا بتوانیم  از کسب و کار با رایانه های مک محافظت کنیم.

“این آنتی ویروس تضمین می کند که حفاظت از حملات سایبری، کسب و کارهای کوچک و متوسط را از انجام کارهای دیگر خود  محروم نمیکند و کل شبکه شرکتی آنها محافظت می شود – حتی اگر آنها فقط 15 دقیقه برای امنیت صرف کنند. Kaspersky Endpoint Security Cloud به این معنی است که سازمانها می توانند با استفاده از یک کنسول مبتنی بر ابر با مدیریت چندین سیستم عامل MacOS و ایستگاه های کاری ویندوز، دستگاه های تلفن همراه و سرورهای فایل از راه دور، روال امنیتی خود را ساده تر کنند. شرکت های سازمانی مک چندین لایه ضد تروجان و محافظت از وب را همراه با پیکربندی محدوده های اسکن و بهینه سازی استفاده از منابع کامپیوتر دریافت خواهند کرد.

همچنین دسترسی به اسکن خودکار و به روز رسانی، راه اندازی کلاینت ها از راه دور و داشبورد امنیتی متمرکز برای مدیریت حسابهای مشتری از یک کنسول نیز از این طریق امکان پذیر است.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتری نسخه آزمایشی Endpoint Security Cloud را از اینجا  دانلود کنید.

منبع : https://betanews.com/2017/07/14/kaspersky-business-macs/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *