نمایندگی رسمی کسپرسکی

نمایندگی رسمی کسپرسکی

کسپرسکی لب (یا به طور کامل لابراتوار کسپرسکی) یک کمپانی چند ملیتی فعال در زمینه امنیت سایبری است که دفتر مرکزی آن در مسکو پایتخت روسیه است. این ابر شرکت امنیتی در سال 1997 توسط یوجین و ناتالیا کسپرسکی به همراه الکس دی موندریک بنا نهاده شد. یوجین کسپرسکی هم اکنون مدیرعامل این شرکت است.

محصولات کسپرسکی

کسپرسکی محصولات متعددی را توسعه می دهد و به فروش می رساند که شامل آنتی ویروس، اینترنت سکیوریتی، پسورد منیجر، اندپوینت سکیوریتی و سایر محصولات امنیت سایبری می شود.

نمایندگی رسمی کسپرسکی

شرکت بنیان به عنوان نمایندگی رسمی و قانونی کسپرسکی در منطقه غرب آسیا در حال فعالیت است. بنیان سافت تمامی محصولات کسپرسکی را ارائه می کند. تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت بنیان صرفا با گارانتی بنیان توزیع شده و به فروش می رسند. همچنین تمامی محصولاتی که با گارانتی بنیان تهیه می شوند قابل استعلام از کمپانی رسمی کسپرسکی بوده و مشتریان می توانند با وارد کردن لایسنس خود در پنل کسپرسکی به آدرس my.kaspersky.com مشخصات لایسنس خود را مشاهده کرده و از اصالت آن اطمینان حاصل نمایند.

گواهینامه های کسپرسکی شرکت بنیان

در ادامه گواهینامه های نمایندگی شرکت بنیان از کسپرسکی را برای اطمینان خاطر مشتریان گرامی قرار داده ایم این گواهی ها قابل استعلام از کسپرسکی خاورمیانه توسط ایمیل و تلفن می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگویی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم