دفاع در مقابل تهدید پیشرفته (Advanced Threat Defense) بیت دیفندر (2020) چیست؟

دفاع مقابل تهدید پیشرفته بیت دیفندر

این مقاله مربوط به محصولات زیر می باشد.

Bitdefender Advanced Threat Defence یک فناوری نوآوری پیشگیرانه است که از روشهای پیشرفته اکتشافی برای شناسایی باج افزارها و سایر تهدیدهای جدید استفاده می کند.

دفاع در مقابل تهدید پیشرفته بیت دیفندر ناهنجاری های موجود در دستگاه را مشخص می کند و رفتارهای مشکوک مختلفی را با هم مرتبط می کند تا به طور قابل توجهی تشخیص را با تأثیر کمتر برعملکرد بهبود بخشد.

هر عمل به ثمر می رسد ، و هر فرآیند نمره کلی کسب می کند. اگر نمره کلی یک فرآیند به یک نقطه خاص برسد ، فرایند به عنوان مضر مشخص شده و به طور خودکار مسدود خواهد شد.

اگر Autopilot خاموش باشد ، از طریق یک پنجره بازشو درباره برنامه مسدود شده مطلع می شوید. در غیر این صورت ، برنامه بدون هیچ گونه اخطاری مسدود خواهد شد. در پنجره اعلانات می توانید بررسی کنید که چه برنامه هایی توسط Threat Defense شناسایی شده اند.

نکته : هر بار که یک حمله ransomware شناسایی و مسدود شد ، حتی اگر ویژگی Autopilot درگیر باشد ، به شما اطلاع داده می شود.

دفاع در مقابل تهدید پیشرفته بیت دیفندر اطلاعات را با شبکه محافظ جهانی بیت دیفندر به اشتراک می گذارد تا بتواند جدیدترین باج افزارها و سوء استفاده ها را نیز مسدود کند.

لطفا برای اطمینان از اورجینال بودن لایسنس و دریافت پشتیبانی پاسخگو محصولات خانگی بیت دیفندر را از طریق فروشگاه اینترنتی بنیان سافت خریداری نمایید.

منبع : بیت دیفندر

اگر این مقاله برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *