آموزش ساخت اکانت (ESET)

yas 1402/12/01
eset cybersecurity training

ساخت اکانت ایست کار چندان سختی نیست، فقط کافی است یک ایمیل داشته باشید که از جی میل، یاهو یا به طور کلی یک خدمات دهنده ایمیل باشد. ساخت اکانت ایست برای بسیاری از کاربران اهمیت ویژه ای دارد.

در واقع شما با بهره گیری از آموزش ساخت اکانت (ESET) می‌توانید اکانت مورد نظر خود را بسازید و از این طریق امنیت سیستم را افزایش دهید. بنابراین در این مطلب از بنیان سافت همراه ما باشید تا با چگونگی ساخت اکانت در ایست بیشتر آشنا شوید.

ساخت حساب کاربری در نود ۳۲

در این آموزش ساخت اکانت (ESET) متوجه خواهید شد که برای اتصال آنتی ویروس نود ۳۲ به حساب کاربری ایست یا در واقع ساخت اکانت در نود ۳۲، ابتدا لازم است یک حساب کاربری که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم، در ایست ایجاد کنید. به این ترتیب مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. آنتی ویروس نود ۳۲ یا همان (INTERNET SECURITY) را باز کنید.
 2. با کلیک روی علامت اتصال، گزینه (Connect to myESET) را انتخاب کنید.
 3. سپس نام کاربری و کلمه عبور اکانت خود در ایست را وارد کرده و روی (Log in) کلیک کنید.
 4. در پنجره باز شده با نام (Set a device name)، اسم دستگاه را در پنل کاربری مشخص کرده و روی گزینه (Continue) کلیک کنید.
 5. در پایان با مشاهده یک پیام متنی مبتنی بر اتصال به اکانت (ESET)، روی گزینه (Done) کلیک کنید.
 6. برای اطمینان از اتصال، در صورتی که آیکون اتصال (myESET) را مشاهده کنید، رنگ سبز آن را که نشان دهنده اتصال است، خواهید دید.
 7. حال می‌توانید از طریق سایت (my.eset.com)، به اکانت خود وارد شوید. به این ترتیب در داخل پنل (myESET)، بخش (Devices) با کلیک روی (Show all devices)، لیست دستگاه‌های متصل به حساب کاربری خود را مشاهده خواهید کرد.
Account creation training ESET 2

آموزش ساخت اکانت ایست

بسیاری از کاربران ممکن است بگویند مگر آنتی ویروس (ESET) چه مزایایی دارد؟ که به دنبال ساخت اکانت در آن باشیم. لازم به ذکر است که این آنتی ویروس مزیت‌های بسیاری دارد. با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌های این آنتی ویروس، از طریق ساخت اکانت ایست می‌توان به فعالسازی ضد سرقت (ESET)، مدیریت پسوردهای خود، کنترل فرزندان و همچنین مدیریت لایسنس نود ۳۲ اقدام کرد. مراحل آموزش ساخت اکانت ایست به صورت زیر هستند:

 1. در اولین قدم جهت ساخت اکانت ایست، وارد سایت (my.eset.com) شوید.
 2. سپس گزینه (Don’t have an account? Create one!) را انتخاب کنید.
 3. در ادامه جهت ایجاد حساب، آدرس ایمیل، گذرواژه و کشور معتبر خود را وارد کنید. (وارد کردن این اطلاعات جهت ایجاد حساب ضروری است.)

توجه: دقت داشته باشید که امکان دسترسی به آدرس ایمیل وارد شده وجود داشته باشد. چرا که لینک فعالسازی اکانت به ایمیل وارد شده ارسال می‌شود.

 1. بعد از تکمیل ثبت ‌نام، با قبول شرایط شرکت (ESET)، روی گزینه (Create Account) کلیک کنید.
 2. در نهایت بعد از پایان یافتن مراحل ثبت ‌نام، لازم است حساب ایجاد شده خود را تأیید کنید. برای این منظور ایمیل دریافت شده از (ESET) را که حاوی لینک تأیید ایمیل و دستورالعمل‌های لازم در نحوه فعالسازی حساب است، تأیید کنید.
 3. بنابراین با کلیک روی لینک تأیید، اکانت ایست شما ساخته می‌شود.
Account creation training ESET 2 1

چگونه در ایست اکانت بسازیم؟

به طور کلی جهت ساخت حساب کاربری در ایست نیازی به خرید محصولات خود (ESET) نیست. البته در صورتی که قصد دارید آنتی ویروس را به حساب کاربری خود متصل کنید، لازم است نسبت به خرید آنتی ویروس اورجینال اقدام کنید.

برای ساخت اکانت در ایست، در صورتی که یکی از انواع آنتی ویروس نود ۳۲ را خریده‌ اید، می‌توان به صورت زیر عمل کرد.

 1. آنتی ویروس نود ۳۲ خود را باز کنید، سپس روی علامت اتصال کلیک کرده و در ادامه گزینه (Create myESET account) را انتخاب کنید.
 2. در مرورگر باز شده، به صورت خودکار، لینک ثبت نام ظاهر می‌شود، بنابراین فرم پیش رو را به طور کامل پر کنید.
 3. سپس ایمیل را وارد کرده و رمز عبور خود را بنویسید.
 4. در منوی کشویی باز شده، نام کشور را انتخاب کنید. (توجه داشته باشید که با توجه به اینکه ایران در لیست کشورهای تحریم شده توسط آمریکا وجود دارد، نام ایران در لیست وجود ندارد. نام کشور را باید با توجه به نام لایسنس انتخاب کنید. به این صورت که دو حرف ابتدایی لایسنس، نمایانگر نام کشور منتشر کننده لایسنس خواهد بود.)
 1. به این ترتیب با باز کردن ایمیل و تأیید لینک ارسال شده از ایست، اکانت ایجاد شده فعال خواهد شد.
 2. در نهایت جهت ورود به اکانت خود، ایمیل و رمز عبور را وارد کرده سپس (Log in) را انتخاب کنید.

حال که در این آموزش ساخت اکانت (ESET)، با چگونگی ایجاد حساب کاربری در ایست و نحوه اتصال آن به آنتی ویروس نود ۳۲ آشنا شده ‌اید، خوب است بدانید که برای دستیابی به همه قابلیت‌های آنتی ویروس، لازم است نسخه اورجینال آن را تهیه کنید. برای خرید و اطلاع از قیمت آنتی ویروس (ESET)، بهتر است به فروشگاه‌های معتبر آنلاین همچون بنیان سافت مراجعه کنید.

جمع بندی

 • در رابطه با اطلاع از آموزش ساخت اکانت (ESET)، خوب است این نکته را بدانید که جهت ساخت حساب کاربری نیازی به خرید محصولات ایست نیست.
 • در واقع در صورتی که قصد اتصال آنتی ویروس به اکانت خود را دارید، لازم است یکی از انواع آنتی ویروس نود ۳۲ را خریداری کنید.
 • ساخت اکانت در ایست هم چندان سخت نیست، تنها کافی است یک ایمیل داشته باشید تا از طریق آن بتوانید لینک تأیید اکانت را دریافت کرده و اکانت ایجاد شده را فعال کنید.

پرسش‌های پرتکرار

آیا امکان ساخت اکانت ایست، بدون خرید محصولات آن وجود دارد؟

بله در صورتی که قصد ندارید اکانت را به آنتی ویروس متصل کنید، بدون خرید محصولات ایست، می‌توان اقدام به ساخت حساب کاربری در (ESET) کرد.

در بخش وارد کردن اطلاعات جهت ساخت اکانت، برای انتخاب نام کشور، چه باید کرد؟

از آنجایی که کشور ایران در لیست کشورهای تحریم شده توسط آمریکاست، در قسمت وارد کردن نام کشور، امکان انتخاب ایران وجود ندارد. بنابراین باید با توجه به دو حرف ابتدایی لایسنس، نام کشور را وارد کنید.

آیا همانطور که در این آموزش ساخت اکانت (ESET) گفته شد، امکان اتصال آنتی ویروس نود ۳۲ به حساب کاربری ایست وجود دارد؟

بله در صورت خرید آنتی ویروس اورجینال نود ۳۲ به راحتی می‌توانید آن را به حساب کاربری خود که از قبل در ایست ایجاد کرده‌ اید، متصل کنید.

بدون دیدگاه