آموزش ارتقا نسخه آنتی ویروس (2022)ESET

امیر جدیدی 1398/08/22
آنتی ویروس خود را به اخرین ورژن بروزرسانی کنید

این مقاله مربوط به محصولات زیر می باشد.

اگراز آن دسته کاربرانی هستید که خرید آنتی ویروس آنلاین انجام می دهید، پس از خرید آنتی ویروس eset internet security یا خرید eset nod32 antivirus و نصب آن بر روی دستگاه شما احتمال این امر وجود دارد که پس گذشت چند ماه ورژن جدید آنتی ویروس شما توسط کمپانی عرضه شود. معمولا در نسخه های جدید به علت تغییرات اساسی در محصولات شما نمیتوانید با بروز رسانی خودکار دستگاه ورژن جدید را دریافت کنید. اگر میخواهید نسخه آنتی ویروس eset خود را ارتقا دهید می توانید از چند روش اقدام کنید که در ادامه مقاله تمامی این روش ها را می توانید بیاموزد پس با ما همراه باشید.

لوگوی ای ست

از آنجا که بروزرسانی برنامه به کلیه کاربران توصیه می شود، ممکن است در تنظیمات سیستم آن ها تأثیر داشته باشد، بنابراین پس از یک دوره آزمایش طولانی توسط کمپانی نسخه های جدید صادر می شود تا از عملکرد با کلیه تنظیمات دستگاه کاربران اطمینان حاصل شود. اگر میخواهید آنتی ویروس خود را بلافاصله پس از انتشار به نسخه جدیدتری ارتقا دهید، از یکی از روشهای زیر استفاده کنید.

  1. ابتدا اطمینان حاصل کنید که که شما بروز رسانی نرم افزار آنتی ویروس خود را در قسمت dvanced setup (F5) > Update فعال نموده اید.
  2. به صورت دستی، در پنجره اصلی برنامه با کلیک روی گزینه Check for updates در بخش Update کلیک کنید.
  3. به صورت دستی، با دانلود و نصب نسخه جدیدتر از نسخه قبلی.

منبع: ESET

اگر این مقاله برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با دیگران به اشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه