اهمیت و جزئیات استفاده از پروتکل های امن در راه حل های شرکت کسپرسکی

تنظیمات در کسپرسکی اندپوینت سکیوریتی برای ویندوز

این مقاله مرتبط با محصولات زیر می شود.

که این محصولات از خانواده کسپرسکی اندپوینت می باشند.

برقراری ارتباط با سرویس های Kaspersky Endpoint Security 11.1 for Windows و Kaspersky Security Center 11.0 با استفاده از پروتکل TLS به کانال ارتباط امن تبدیل شده است. این سرویس های کسپرسکی عبارتند از به روز رسانی، فعال سازی 2.0 و سرویس امنیت شبکه کسپرسکی.

کانال ارتباطی قبلی بدون TLS یکپارچگی داده های منتقل شده با استفاده از تایید امضای دیجیتالی را تضمین می کند و از رمز گذاری برای اطمینان حفاظت از حریم خصوصی استفاده می کند. رویکرد جدید با استفاده از TLS اجازه دارد تا زیرساخت ارتباطات با خدمات شرکت کسپرسکی را متحد کند. حفاظت رمزنگاری دائمی کانال های ارتباطی و امنیت ارتباطات را افزایش دهد و اجازه دهد تا چنین رویکردهایی برای ساختن زیرساخت های سرور توسعه یابند.

سوئیچینگ به TLS ، محافظت پیچیده از کانال ارتباطی را با توجه به نکات ذیل ارائه می دهد.

  • Encryption : پیام ها دارای محتوای خصوصی هستند و به کاربران خارجی نشان داده نمی شود.
  • Integrity : گیرنده پیام می تواند مطمئن باشد که محتوای از زمان ارسال پیام بدون تغییر باقی مانده است.
  • Server authentication : کاربر می تواند مطمئن باشد که اتصال فقط برای سرورهای مورد اعتماد شرکت کسپرسکی برقرار می شود.

تأیید اعتبار سرور براساس استفاده از گواهی های عمومی است. برای فعال کردن احراز هویت سرور لازم است که زیرساخت کلید عمومی (PKI) ایجاد شود. یکی از اجزای PKI گواهینامه معتبر است. از آنجایی که خدمات شرکت کسپرسکی عمومی نیستند و صرفا فنی هستند، استفاده از مجوز صدور گواهینامه آسان تر است. در این مورد، PKI شرکت کسپرسکی حتی اگر گواهی ریشه (thawte، verisign، globaltrust، و غیره) لغو شود کار را ادامه خواهد داد.

در نتیجه تغییر به کانال های ارتباطی امن، محیط با MITM (پروکسی های نرم افزاری و سخت افزاری که از تجزیه پروتکل HTTPS پشتیبانی می کنند) به عنوان نا امن محسوب می شوند. پس از اتصال به سرویس های کسپرسکی ممکن است خطاها رخ دهد. علاوه بر این در حالی که در چنین محیطی کار می کنید. دلیل این است که راهکارهای شرکت کسپرسکی از PKI خود استفاده می کنند. ابزار بازرسی HTTPS از محیط شما، PKI Labs Kaspersky را تشخیص نمی دهد. برای از بین بردن عواقب ناشی از حذف استفاده از موارد ضروری است.

لطفا برای اطمینان از اورجینال بودن لایسنس و دریافت پشتیبانی پاسخگو آنتی ویروس کسپرسکی را از طریق فروشگاه اینترنت بنیان سافت خریداری نمایید.

منبع : کسپرسکی

اگر این مقاله برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.